Promocja: fajny smartfon Huawei w fajnej cenie. Lubię to

Chociaż smartfony Huawei straciły na atrakcyjności w oczach wielu klientów, to producent wciąż ma w swojej ofercie modele, którym nie można zarzucić braku dostępu do aplikacji i usług Google. I właśnie na jeden z nich jest teraz promocja.

Promocja: Huawei P30 Lite w niższej cenie

To właśnie seria P Lite sprawiła, że o Huawei usłyszał niemal każdy Polak – Huawei P8 Lite przetarł szlak, bowiem sprzedał się w Polsce w ponad 1,5 mln egzemplarzy (!), a potem poszło już z górki. Huawei P30 Lite zarzucano, że kosztował na start trochę za dużo, ale teraz można go kupić w znacznie niższej cenie.

smartfon Huawei P30 Lite smartphone

Jak podają porównywarki cenowe, aktualnie smartfon ten kosztuje w oficjalnej polskiej dystrybucji 899 złotych. Właśnie nadarza się jednak okazja, aby kupić go taniej, bo za 799 złotych – smartfon w obniżonej cenie dostępny jest w ramach promocji „Oferta dnia!” w sklepie Media Expert.

Kup Huawei P30 Lite w obniżonej cenie w sklepie Media Expert

Niektórzy z Was mogą pomyśleć, że nawet w niższej cenie nie jest to ciekawa propozycja, ponieważ taniej można kupić chociażby jeszcze pachnącego nowością Huawei P Smart 2021.

I faktycznie tak jest, ale wydaje mi się, że z promocji mogą skorzystać przede wszystkim osoby, które korzystają ze starszego smartfona marki Huawei i chciałyby „przesiąść się” na nowszy model tego samego producenta, ale urządzenie bez GMS mogłoby być dla nich zbyt dużym wyzwaniem (nawet jeśli firma mocno stara się, aby doświadczenie korzystania z HMS nie odbiegało od tego, znanego z GMS – na to wciąż jednak potrzeba czasu).

Ponadto Huawei P30 Lite trzeba oddać, że jest mniejszy od zdecydowanej większości nowych smartfonów (ma ekran o przekątnej 6,15 cala i wysokość ~153 mm), a jego specyfikacja wciąż jest przyzwoita, mimo upływu czasu – przeciętny, mniej wymagający użytkownik nie powinien narzekać na jego możliwości.