Promocja: Kup Huawei P20 i odbierz 200 złotych zwrotu w gotówce [aktualizacja] | Tabletowo.pl

Promocja: Kup Huawei P20 i odbierz 200 złotych zwrotu w gotówce [aktualizacja]

Dołącz do dyskusji 0

Chyba wszyscy widzą, że Huawei skupia się przede wszystkim na promowaniu Huawei P20 Pro. Producent nie zapomniał jednak, że ma w ofercie również Huawei P20 i właśnie postanowił zachęcić klientów do zakupu tego modelu, oferując zwrot 200 złotych w gotówce.

Promocje mogą przybrać różną postać, ale osobiście jestem zdania, że najkorzystniejsze są te, w których klienci mogą kupić jakiś sprzęt po obniżonej cenie. Producenci niechętnie się jednak na to decydują, lecz na szczęście nierzadko można natknąć się na propozycje tzw. cashbacku, czyli zwrotu części wydanej kwoty w gotówce po zakupie.

Taką właśnie promocję przygotował Huawei – po nabyciu Huawei P20 klienci mogą ubiegać się o otrzymanie cashbacku w wysokości 200 złotych. Biorąc pod uwagę, że regularna cena tego modelu w objętych promocją sklepach wynosi 2699 złotych, koniec końców za smartfon może wyjść 2499 złotych, co bez wątpienia jest uczciwą propozycją.

Pierwsze, co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji, to (oczywiście) kupić Huawei P20 4 GB/128 GB w jednym z wymienionych sklepów: Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, x-kom lub Neonet (stacjonarnych lub internetowych, bez znaczenia) w dniach od 17 lipca do 20 sierpnia 2018 roku. Następnie, najpóźniej do 23 sierpnia 2018 roku, należy zgłosić zakup na >tej stronie<.

fot. Huawei

Jedna osoba może otrzymać tylko jeden zwrot w wysokości 200 złotych, bez względu na to, ile egzemplarzy Huawei P20 4 GB/128 GB kupi w okresie od 17 lipca do 20 sierpnia 2018 roku. Pieniądze zostaną przelane na wskazany rachunek bankowy w ciągu 28 dni.

Regulamin promocji (sprzedaży premiowej) „Huawei promocje”

Na koniec warto przy okazji odnotować fakt, iż w sklepie al.to Huawei P20 4 GB/128 GB kosztuje… 2399 złotych, i to bez żadnej promocji. Ten sklep nie bierze jednak udziału w opisywanej powyżej promocji, więc kupując smartfon w nim nie dostaniecie zwrotu 200 złotych. Ale i tak będziecie stówkę do przodu ;)

Aktualizacja

Sklep al.to podwyższył cenę Huawei P20 4 GB/128 GB – teraz smartfon kosztuje w nim 2699 złotych. Powyższa promocja nadal go jednak nie obowiązuje, więc aby dostać zwrot 200 złotych w gotówce, należy kupić ten model w jednym z ww. pięciu sklepów, na przykład w >Media Expert<.

Polecamy również:

Recenzja Huawei P20 i porównanie do P20 Pro – jak dużą różnicę czuć w sprzęcie, który dzieli 900 złotych?

Źródło: gsmManiaK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona