Promocja: Huawei Mate 9 Pro za jedyne 1999 złotych! Wygląda na okazję życia, ale czy na pewno nią jest? | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Promocja: Huawei Mate 9 Pro za jedyne 1999 złotych! Wygląda na okazję życia, ale czy na pewno nią jest?

Dołącz do dyskusji 0

Czasami pojawiają się takie promocje, przy których człowiek zastanawia się, czy ktoś w sklepie przypadkiem się nie machnął i nie zrobił jakiegoś babola. Takie też można odnieść wrażenie w tym przypadku, ponieważ Huawei Mate 9 Pro w jednym z popularnych elektromarketów kosztuje obecnie zaledwie 1999 złotych!

Jak podają porównywarki cenowe, za Huawei Mate 9 Pro trzeba aktualnie u oficjalnych partnerów producenta zapłacić od 2799 do nawet ponad 3000 złotych. W pierwszym przypadku to i tak o niemal tysiąc złotych mniej niż w momencie premiery, ponieważ wtedy ten smartfon kosztował 3699 złotych.

Nic nie wskazywało na to, że Huawei Mate 9 Pro doczeka się tak znaczącej obniżki ceny w jednym z popularnych elektromarketów. RTV Euro AGD, bo o nim tu mowa, co prawda jakiś czas temu – i to nawet dwukrotnie, w pewnym odstępie czasu – sprzedawał Huawei Mate 9 za 1999 złotych, lecz kto by pomyślał, że nagle sklep obniży do tego poziomu cenę wersji z dopiskiem Pro w nazwie, która od „podstawowej” różni się naprawdę znacznie?

Kupno Huawei Mate 9 Pro za 1999 złotych może więc wyglądać na niepowtarzalną okazję życia. Są jednak dwa haczyki. Po pierwsze, smartfon nie jest dostępny w sklepie internetowym, a jedynie w wybranych sklepach stacjonarnych. Po drugie, zarezerwować go można przez internet tylko w przypadku sklepów w Sanoku, Przemyślu, Białej Podlaskiej, Giżycku i Bartoszycach.

W pozostałych miastach jest na wystawie, więc trzeba się liczyć z tym, że bateria jest już mocno wyeksploatowana. Wydaje mi się jednak, że po kupieniu Huawei Mate 9 Pro i stwierdzeniu, że akumulator rzeczywiście jest padłem, powinno się dać go wymienić bezpłatnie w ramach gwarancji – ogniwa są bowiem objęte sześciomiesięczną ochroną od dnia zakupu.

Nie dam Wam jednak gwarancji, że ten pomysł się uda, więc najlepiej przed zakupem zapytać o tę kwestię sprzedawcę. Jeżeli faktycznie ma to szansę wypalić, to za 1999 złotych aż żal nie wziąć Huawei Mate 9 Pro.

Polecamy również:

Recenzja Huawei Mate 9 Pro

dzięki @TechMarcin za cynk!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona