Tylko w jednym sklepie kupisz Huawei Mate 9 za mniej niż 2000 złotych - to świetna okazja! - Tabletowo.pl

Tylko w jednym sklepie kupisz Huawei Mate 9 za mniej niż 2000 złotych – to świetna okazja!

Jak podają porównywarki cenowe, aktualnie za Huawei Mate 9 w znanych sklepach z elektroniką trzeba zapłacić 2399 złotych. W jednym z nich właśnie ruszyła jednak promocja, dzięki której można kupić ten smartfon za mniej niż 2000 złotych!

Huawei Mate 9 kosztował w Polsce na start 2999 złotych. Z czasem naturalnie sukcesywnie taniał i obecnie jego cena wynosi 2399 złotych, czyli 600 złotych mniej. Nadarza się jednak właśnie okazja, aby zaoszczędzić dodatkowo 400 złotych i kupić ten model za jedyne 1999 złotych. I to bez żadnych warunków i haczyków.

Tabletowo.pl Tylko w jednym sklepie kupisz Huawei Mate 9 za mniej niż 2000 złotych - to świetna okazja! Android Huawei Promocje Smartfony

fot. RTV Euro AGD

Huawei Mate 9 w tej cenie dostępny jest aktualnie wyłącznie w sieci sklepów RTV Euro AGD (bezpośredni link poniżej). W ofercie tego sklepu znajduje się tylko jedna, ciemnoszara wersja kolorystyczna (złotej i srebrnej już nie ma). Aby kupić smartfon za 1999 złotych nie trzeba wpisywać żadnych kodów rabatowych. Jest to bowiem akcja promocyjna Black Week 3, która rozpoczęła się dziś, a skończy w najbliższy czwartek, 23 listopada.

Jeżeli ktoś liczy, że Huawei Mate 9 będzie się dało kupić jeszcze taniej, to w najbliższej przyszłości na pewno nie. Jak bowiem wspomniałem, inne sklepy sprzedają ten smartfon za 2399 złotych. Może kiedyś ten model stanieje, ale osobiście wątpię, aby cena zeszła poniżej 2000 złotych.

Polecamy również:

Recenzja Huawei Mate 9 – wszystko, co musicie wiedzieć na jego temat

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona