Co byś kupił, gdybyś miał wolne 3999 złotych? Teraz mógłbyś je wydać na Huawei Mate 9 Porsche Design | Tabletowo.pl

Co byś kupił, gdybyś miał wolne 3999 złotych? Teraz mógłbyś je wydać na Huawei Mate 9 Porsche Design

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze w zeszłym roku wydanie 4000 złotych na smartfon wydawało się czystym szaleństwem. W tym jest to już zupełnie normalne. Dlatego być może niektórych zainteresuje fakt, że Huawei Mate 9 Porsche Design można kupić teraz za jedyne 3999 złotych. „Jedyne”, ponieważ można zaoszczędzić aż 1000 złotych!

Huawei Mate 9 Porsche Design zadebiutował w Polsce z ceną 5699 złotych. Aktualnie – w Komputroniku i x-kom – smartfon można kupić już za 4999 złotych, czyli o 700 złotych taniej. Inne sklepy – na przykład ten, który swego czasu włączał niskie ceny – nadal sprzedają ten model za ponad 5000 złotych.

x-kom zdecydował się jednak zrobić promocję na Huawei Mate 9 Porsche Design i przecenić smartfon z 4999 złotych na 3999 złotych, czyli aż o 1000 złotych! Raczej nie jest to stała obniżka ceny, tylko ograniczona czasowo oferta. Sklep nie podaje, do kiedy jest ważna, więc decyzję o ewentualnym zakupie należy podejmować dość szybko, bo później może być już za późno.

Huawei Mate 9 Porsche Design (fot. Huawei)

Oczywiście Huawei Mate 9 Porsche Design nie jest smartfonem dla wszystkich, i nie chodzi tu o jego cenę. Sprzęt w promocji kosztuje bowiem mniej więcej tyle, co choćby Samsung Galaxy Note 8. Bez promocji jest z kolei niewiele droższy od iPhone’a X 64 GB. Model ten został stworzony głównie dla fanów marki Porsche, którzy oczekują najwyższej możliwej jakości i poczucia obcowania ze sprzętem luksusowym.

dzięki @TechMarcin

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona