Promocja: HTC Flyer w iBood za 970 złotych

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się z nami informacją o promocji zorganizowanej przez sklep iBood. W ramach oferty specjalnej można zakupić HTC Flyer w cenie 969,95 zł. Urządzenie to jest jednym z najciekawszych tabletów, z jakimi mieliśmy do czynienia. Cechuje się wysokiej jakości obudową, czułym ekranem i dużymi możliwościami, które rozszerza dołączony do zestawu rysik HTC Scribe.

Więcej informacji na temat tabletu HTC Flyer znajdziecie w recenzji przygotowanej przez Katarzynę Purę. Jeśli jej lektura zaogniła Wasz apetyt na to urządzenie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu iBood.

Reklama

W specjalnej promocji, tablet HTC Flyer można zakupić za niecałe 970 złotych, czyli, jak informuje etykieta na stronie, o ponad 1300 złotych taniej, niż normalnie. Według najpopularniejszych porównywarek internetowych*, najniższa cena za tablet HTC Flyer Wi-Fi 16GB to 1199 zł (Allegro) oraz 1771 zł (Skąpiec).

Jeżeli szukacie doskonałej okazji do zakupu 7-calowego tabletu HTC, lepszej nie znajdziecie. Dajcie znać w komentarzach, czy zdecydowaliście się na zakup!

*W serwisach Ceneo oraz Nokaut nie znaleźliśmy HTC Flyera w wariancie z Wi-Fi-only 16GB.

źródło: iBood