Promocja: Honor View 20 i Honor 10 Lite taniej o kilkaset złotych z okazji Dnia Kobiet

Jutro piękniejsza część społeczeństwa obchodzi swoje święto, więc Honor postanowił przygotować z tej okazji specjalną promocję na dwa smartfony ze swojego portfolio: Honora View 20 i Honora 10 Lite. Cenę obu modeli obniżono o kilkaset złotych, a do pierwszego za złotówkę dodatkowo dorzucana będzie opaska Honor Band 4.

Oczywiście z niniejszej promocji mogą skorzystać nie tylko panie, nawet jeśli przygotowano ją właśnie z okazji Dnia Kobiet. A obie propozycje są bardzo kuszące. Jeszcze do wczoraj Honor View 20 w zestawie z Honor Band 4 kosztował bowiem 2900 złotych (smartfon za 2899 złotych + opaska za złotówkę), podczas gdy od dziś do soboty (tj. od 7 do 9 marca 2019 roku) za komplet obu urządzeń trzeba będzie zapłacić 2700 złotych, czyli 200 złotych mniej.

Reklama

To zdecydowanie dobra oferta, ponieważ sugerowana cena Honora View 20 niezmiennie do tej pory wynosiła 2899 złotych (aczkolwiek niektóre sklepy sprzedawały go o sto złotych taniej). Z kolei za samą opaskę Honor Band 4 trzeba zapłacić w oficjalnej polskiej dystrybucji 199 złotych. Łatwo więc policzyć, że dzięki promocji z okazji Dnia Kobiet można zaoszczędzić nawet 400 złotych – to spora kwota.

Honor View 20 z opaską Honor Band 4 za złotówkę (fot. Honor)

Jak jednak już napisałem, z okazji Dnia Kobiet Honor obniżył również cenę Honora 10 Lite. Do tego smartfona nie jest dorzucany żaden gratis, ale redukcja sugerowanej ceny z 999 złotych do 799 złotych może skutecznie skłonić niejednego klienta do zakupu. Ta oferta także obowiązuje od dziś, tj. 7 marca, do najbliższej soboty, 9 marca 2019 roku.

Honor 10 Lite za 799 złotych (fot. Honor)

Honor View 20 za 2699 złotych w zestawie z opaską Honor Band 4 za złotówkę można kupić w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD, Komputronik i x-kom oraz sklepach internetowych Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, x-kom i w strefie marki na Allegro.

Honor 10 Lite za 799 złotych można natomiast kupić w sklepach stacjonarnych i internetowych Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, x-kom oraz w strefie marki na Allegro.

8 marca 2019 roku powyższe oferty będą też dostępne w sklepach Media Markt, natomiast w sieci Neonet tylko ta na Honora 10 Lite.

Źródło: informacja prasowa