Honor View 20 (fot. Honor)

Promocja na Walentynki: Honor View 20 w zestawie z opaską Honor Band 4 i Honor 8X w niższej cenie

Walentynki to bardzo popularne święto, a jednocześnie świetna okazja dla sklepów i producentów do przygotowania promocji. Honor również postanowił ją wykorzystać. Przez najbliższych kilka dni średniopółkowego Honora 8X kupicie stówkę taniej, natomiast przy zakupie flagowego Honora View 20 otrzymacie w prezencie opaskę Honor Band 4.

Honor 8X trafił do sprzedaży w Polsce w pierwszej połowie października. Jego sugerowaną cenę ustalono na 1299 złotych i już wtedy można ją było uznać za atrakcyjną. Z okazji Walentynek Honor zdecydował się jednak zredukować ją o 100 złotych, czyli do poziomu 1199 złotych. Nie jest to może zabójczo wysoka obniżka, lecz jednocześnie z pewnością wystarczająco duża, aby skusić do zakupu niejednego klienta.

Walentynkową promocją objęto również wprowadzonego pod koniec stycznia do Europy flagowego Honora View 20. Jego cena na razie się nie zmieniła – cały czas jest to 2899 złotych. Przez kilka najbliższych dni do smartfona w prezencie (lub za złotówkę – w zależności od sklepu) dorzucana będzie jednak opaska Honor Band 4, która standardowo kosztuje 199 złotych. Inteligentny telefon dostępny jest w dwóch kolorach: niebieskim i czerwonym.

Walentynkowa promocja: opaska Honor Band 4 w prezencie przy zakupie Honora View 20 i Honor 8X w niższej cenie (fot. Honor)

Honor podaje, że promocja obowiązywać będzie od dzisiaj, tj. 11 lutego, do 17 lutego 2019 roku (niedziela) włącznie lub do wyczerpania zapasów. Honora 8X w niższej cenie i Honora View 20 w zestawie z opaską Honor Band 4 kupicie w sklepie Media Expert oraz RTV Euro AGD, Komputronik, x-kom i strefie marki Honor na platformie Allegro.

Źródło: informacja prasowa