Honor View 20 (fot. Honor)

Promocja na Walentynki: Honor View 20 w zestawie z opaską Honor Band 4 i Honor 8X w niższej cenie

Walentynki to bardzo popularne święto, a jednocześnie świetna okazja dla sklepów i producentów do przygotowania promocji. Honor również postanowił ją wykorzystać. Przez najbliższych kilka dni średniopółkowego Honora 8X kupicie stówkę taniej, natomiast przy zakupie flagowego Honora View 20 otrzymacie w prezencie opaskę Honor Band 4.

Honor 8X trafił do sprzedaży w Polsce w pierwszej połowie października. Jego sugerowaną cenę ustalono na 1299 złotych i już wtedy można ją było uznać za atrakcyjną. Z okazji Walentynek Honor zdecydował się jednak zredukować ją o 100 złotych, czyli do poziomu 1199 złotych. Nie jest to może zabójczo wysoka obniżka, lecz jednocześnie z pewnością wystarczająco duża, aby skusić do zakupu niejednego klienta.

Reklama

Walentynkową promocją objęto również wprowadzonego pod koniec stycznia do Europy flagowego Honora View 20. Jego cena na razie się nie zmieniła – cały czas jest to 2899 złotych. Przez kilka najbliższych dni do smartfona w prezencie (lub za złotówkę – w zależności od sklepu) dorzucana będzie jednak opaska Honor Band 4, która standardowo kosztuje 199 złotych. Inteligentny telefon dostępny jest w dwóch kolorach: niebieskim i czerwonym.

Walentynkowa promocja: opaska Honor Band 4 w prezencie przy zakupie Honora View 20 i Honor 8X w niższej cenie (fot. Honor)

Honor podaje, że promocja obowiązywać będzie od dzisiaj, tj. 11 lutego, do 17 lutego 2019 roku (niedziela) włącznie lub do wyczerpania zapasów. Honora 8X w niższej cenie i Honora View 20 w zestawie z opaską Honor Band 4 kupicie w sklepie Media Expert oraz RTV Euro AGD, Komputronik, x-kom i strefie marki Honor na platformie Allegro.

Źródło: informacja prasowa