Honor 8 znowu w świetnej cenie. Jeżeli miałeś zamiar go kupić, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej | Tabletowo.pl

Honor 8 znowu w świetnej cenie. Jeżeli miałeś zamiar go kupić, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej

Dołącz do dyskusji 0

To już kolejna, bardzo kusząca promocja na Honora 8 – jeżeli jednak do tej pory ktoś nie kupił tego modelu, mimo że chodziło mu to po głowie, to tym razem niech się nie zastanawia, tylko od razu zamawia. Szczególnie, że nie wiadomo, kiedy oferta się skończy.

Honor 8 cały czas jest dostępny w Polsce, aczkolwiek odnoszę wrażenie, że wkrótce może na dobre zniknąć ze sklepowych półek – jego cena jest bowiem sukcesywnie obniżana, co sugerowałoby wyprzedawanie zapasów magazynowych. Jest to zrozumiałe, ponieważ smartfon zadebiutował prawie półtora roku temu i naturalnie zdążył się już doczekać następcy w postaci Honora 9.

Mimo to, Honor 8 cały czas jest bardzo fajnym sprzętem. W Polsce jego cena wynosi ~1500 złotych i spokojnie można nazwać ją atrakcyjną. Jeżeli jednak dla kogoś to i tak za dużo lub czekał na jakąś szałową promocję, dzięki której kupi ten model nieco taniej, to właśnie nadarza się idealna ku temu okazja. Od razu dodam, że nie warto zwlekać z zakupem, ponieważ w każdej chwili może się ona skończyć.

Gdzie szukać Honora 8 w promocyjnej cenie? Na niemieckim Amazonie – link znajdziecie poniżej. Smartfon kosztuje tam aktualnie 279 euro, ale przy wysyłce do Polski wyrównywany jest podatek VAT (z 19% do 23%), więc ostatecznie klient musi zapłacić 288,5 euro, czyli równowartość ~1220 złotych. Standardowa przesyłka jest darmowa. Kupiony w Niemczech smartfon można spokojnie serwisować w Polsce, oczywiście na podstawie rachunku, który wystawi Amazon.

Promocją objęte są trzy wersje kolorystyczne: biała, niebieska i czarna. Specyfikację i naszą opinię na temat tego modelu znajdziecie w podlinkowanej poniżej recenzji. Można ją jednak skrócić do słów: naprawdę warto kupić Honora 8 w takiej cenie.

Polecamy również:

Recenzja Honora 8 – urządzenia, które mogę Wam polecić

Dzięki Tomasz za cynk!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona