Honor 8 w świetnej promocji. Za taką cenę warto go kupić | Tabletowo.pl

Honor 8 w świetnej promocji. Za taką cenę warto go kupić

Dołącz do dyskusji 0

Swego czasu promocje na Honora 8 pojawiały się praktycznie jedna za drugą. Dawno jednak już żadnej nie było, ale ci, którzy polowali na ten model, mają właśnie powód do radości – smartfon ponownie można kupić w więcej niż świetnej cenie.

Chociaż Honor 8 to już nie najnowszy sprzęt, to moim zdaniem cały czas jest godny zainteresowania. Nie rozważałbym jednak jego kupna w polskich, renomowanych sklepach z elektroniką, ponieważ kosztuje on w nich ~1500 złotych, co jest zdecydowanie za wysoką ceną. Zwłaszcza, że za niewiele więcej, bo za 1599 złotych, można już kupić Honora 9 – pod wieloma względami lepszego następcę.

Jeżeli jednak pojawia się taka okazja, jak ta, to bez wątpienia warto rozważyć zakup Honora 8. Szczególnie, że mowa tu nie o jakimś sklepie o podejrzanej renomie, a hiszpańskim Amazonie, który bez żadnego problemu wyśle smartfon do Polski. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu użytkownik ma pewność, że w razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem będzie mógł zanieść je do polskiego serwisu i ten bez zająknięcia się nim zajmie.

Jak wspomniałem, w polskich, renomowanych sklepach z elektroniką Honor 8 kosztuje obecnie ~1500 złotych. Hiszpański Amazon sprzedaje jednak ten model – dokładniej moim zdaniem najładniejszą, niebieską wersję kolorystyczną – za 249 euro. Po wyrównaniu VAT-u wychodzi 253,12 euro, tj. równowartość ~1050 złotych. To naprawdę świetna cena za taki sprzęt. Za przesyłkę się nic nie płaci. A jeżeli komuś niebieska obudowa się nie podoba, to za niewiele więcej może kupić czarny i biały wariant.

Amazon nie podaje, do kiedy trwa promocja, więc jeżeli ktoś miał na oku Honora 8, to niech nie zwleka, tylko od razu kupuje. Oczywiście należy również pamiętać, że ostateczna cena może się różnić w zależności od klienta, ponieważ zależy ona od wybranej metody płatności. W przypadku płacenia kartą bank może na przykład doliczyć prowizję za przewalutowanie złotówek na euro, oczywiście według własnego kursu.

Polecamy również:

Recenzja Honora 8 – urządzenia, które mogę Wam polecić

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona