Promocja na HBO GO: dwa miesiące bezpłatnego korzystania z serwisu przy płatności przez PayPal

Szczerze przyznam, że dotąd nie miałem szczególnej potrzeby wykupywania subskrypcji w HBO GO. Mało tego – nawet nie skusiłem się na darmowy miesięczny okres testowy, bo nie czułem, żeby którakolwiek produkcja serialowa czy filmowa motywowała mnie do obejrzenia jej na tyle, by poświęcić na nie czas. Ale że wieczory długie, a teraz PayPal oferuje dodatkowy miesiąc subskrypcji za darmo… cóż, chyba nie mam argumentów, żeby nie skorzystać.

PayPal prowadzi promocję, w której wystarczy zalogować się na stronę usług płatniczych firmy, by odebrać kod promocyjny na dodatkowy miesiąc HBO GO dla tych, którzy jeszcze nie testowali tego serwisu.

Reklama

Po zalogowaniu się w PayPal przez tę stronę, od razu dostaniemy kilkunastocyfrowy kod, który wpisujemy podczas rejestracji nowego użytkownika w HBO GO. Tam należy wybrać PayPal jako metodę płatności, co spowoduje przekierowanie nas do strony PayPala, gdzie ponownie się logujemy. Tam potwierdzamy dane naszej karty płatniczej powiązanej z kontem PayPal.

Brawo, teraz wystarczy przejść do ustawień konta HBO GO i w sekcji zarządzania subskrypcją dodać kod vouchera, który dostaliśmy od PayPala. W ten sposób przedłużymy sobie okres korzystania z darmowego HBO GO o kolejny miesiąc.

Już widzę kilka produkcji, z którymi chętnie zapoznam się w ciągu tych ośmiu tygodni.

Promocja kończy się 31 stycznia lub w momencie wyczerpania się puli 26000 kodów. Warto więc się pospieszyć, bo nie wiadomo, ile voucherów jeszcze pozostało. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.