Jotun: Valhalla Edition za darmo w Epic Games Store

Po zeszłotygodniowym szaleństwie Black Friday pora na chwilę relaksu. A co może bardziej zrelaksować od kolejnej (naprawdę nie liczę już której) darmowej gry od Epic Games Store? W tym tygodniu wybór padł na ciekawą grę hack’n’slash, osadzoną w mitologii nordyckiej. Zainteresowani?

Jotun: Valhalla Edition to rozszerzona wersja podstawowej gry, w której wcielamy się w wojowniczkę imieniem Thora. Musi ona udowodnić bogom, że jest warta trafić do Walhalli. By to zrobić, nasza nordycka wojowniczka musi wydostać się z czyśćca mordując tytułowych Jotunów, czyli śmiercionośne, ogromne istoty. Wszystko to w izometrycznym rzucie kamery. Całą produkcję można zaliczyć pod gatunek hack’n’slash. To, co z pewnością wyróżnia grę Jotun od innych produkcji, to obok nordyckiego klimatu przepiękna, ręcznie rysowana oprawa graficzna. Jotun: Valhalla Edition cieszy się w sieci dobrymi ocenami i warto dać jej szansę.

Minimalne wymagania Jotun: Valhalla Edition prezentują się następująco:

  • System operacyjny: Microsoft Windows 7
  • Procesor: 1,8 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 10 z co najmniej 256 MB pamięci wideo
  • Wolne miejsce na dysku: 8 GB

Jotun: Valhalla Edition oferuje polskie napisy i jest dostępny na sprzęcie z systemami Windows oraz macOS.

Jotun: Valhalla Edition możecie pobrać ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio z aplikacji sklepu.

Gdy Jotun: Valhalla Edition zniknie 12 grudnia z darmowej oferty Epic Games Store, to udostępnione zostanie The Escapists, o czym naturalnie Wam przypomnimy.

Grudniowe PlayStation Plus będzie obfitować w roboty i motory

Źródło: Epic Games Store