Pixel 3 XL jest dla Ciebie za brzydki, ale chciałbyś mieć smartfon od Google? Proszę – Pixel 3 za mniej niż 2700 zł

Niby o gustach się nie dyskutuje, jednak w sprawie wyglądu Pixela 3 XL od Google, jakoś większość osób jest co niego zgodna. W tym wypadku brzydota nie podlega dyskusji, można ją tylko zaakceptować bądź nie. Inaczej rzecz się ma w temacie mniejszego Pixela 3. Ceny tego modelu w Polsce też osiągają chore poziomy, jednak w takim niemieckim Amazonie zapłacimy za niego mniej niż 2700 zł.

Czy 2700 złotych za smartfon z 4 GB RAM to uczciwa cena, jest kwestią osobistego rozrachunku. Przypominam tylko, że Pixel 3 ma jeden z najlepszych aparatów mobilnych na rynku i nie ma notcha ;)

Reklama

Warto jednak podkreślić, że w Polsce, w sklepach, które sprowadzają mobilne sprzęty Google na własną rękę, ceny Pixela 3 zaczynają się od około 3400 złotych. Biorąc pod uwagę różnicę co najmniej 700 złotych, promocja na niemieckim Amazonie jest kapitalną okazją. Kiedy przypomnimy sobie ceny u bardziej godnych zaufania sklepów (w x-kom Pixel 3 sprzedawany jest za 4499 zł), różnica to nawet 1800 złotych. Trudno to komentować.

W niemieckim Amazonie trwa promocja, dzięki której za Pixela 3 zapłacimy 599 euro, czyli po wyrównaniu VAT-u, trochę ponad 2650 zł.

W tym momencie ta cena obowiązuje tylko dla białej wersji, ale nie wydaje mi się, żeby to miało być jakimś szczególnym problemem.

źródło: Amazon