„Dopisz do rachunku Play” zakup aplikacji w Sklepie Play, a operator zwróci Ci nawet 15 złotych

Wielu użytkowników ma opory przed dodaniem swojej karty płatniczej do konta Google, chociaż z chęcią kupiliby niejedną aplikację ze Sklepy Play. Wyjście z tej – wydawałoby się – patowej sytuacji znalazł Play, który pozwala dopisać zakup programu do rachunku. Teraz tym bardziej warto przekonać się do tej metody płatności, ponieważ operator zwróci klientom nawet po 15 złotych.

Jako że usługa nazywa się „Dopisz do rachunku Play”, od razu wiadomo, kto może skorzystać z promocji. Są to wszystkie osoby, posiadające abonament w sieci Play i Red Bull Mobile. Użytkownicy ofert na kartę muszą niestety obejść się smakiem. Jest jednak jeszcze jeden warunek – otóż zwrot otrzymają wyłącznie ci, którzy nie wykorzystywali tej metody płatności przez ostatni rok kalendarzowy (nic się nie dzieje, jeśli robili to wcześniej).

Reklama

Aby skorzystać z promocji, należy podczas zakupu aplikacji wybrać jako domyślną opcję „Dopisz do rachunku Play”. Warto od razu też zaznaczyć, że cena nie zostanie zrabatowana natychmiast – Play zrobi to dopiero na fakturze, którą wyśle do klienta po zakończeniu okresu rozliczeniowego.

W ramach promocji można zyskać maksymalnie 15 złotych rabatu. W praktyce oznacza to, że jeśli jakaś aplikacja kosztuje 20 złotych, to do rachunku zostanie doliczone tylko 5 złotych. Jeżeli natomiast program będzie tańszy niż 15 złotych, to wówczas na fakturze za tę pozycję operator policzy 1 grosz, a „niewykorzystany” zapas przepadnie. Warto więc się zastanowić, jaki produkt wybrać, aby nie stracić ani gorsza z bonusu.

Zwrot 15 złotych można otrzymać tylko raz na każdy numer telefonu. Promocja potrwa od 12 października do 4 listopada 2018 roku włącznie. Rabat przysługuje w przypadku zakupu każdej pozycji ze Sklepu Play, a więc aplikacji, filmu, gry (dotyczy to także zakupów wewnątrz gry), e-booka itd. Podczas transakcji należy jednak pamiętać, aby Wi-Fi było wyłączone, a transmisja danych po sieci komórkowych włączona.

Na koniec trzeba jeszcze dodać, że jeśli klient w ciągu 2 godzin zwróci zakupiony produkt, nie będzie mógł ponownie skorzystać z promocji.

Regulamin promocji „15 zł Cashback w Google Play” (PDF)

Źródło: Blog Play