Promocja: do wybranych smartfonów kod rabatowy do 350 złotych do wykorzystania na akcesoria

Promocje dzielą się na takie, które zwalają z nóg ze względu na znaczne obniżki cen (szkoda, że takich ostatnio jak na lekarstwo) oraz te, które nie wywołują wielkich emocji, ale pozwalają zaoszczędzić trochę grosza podczas kolejnych zakupów. Właśnie do drugiej z grup zalicza się akcja, która wystartowała dziś w naszym zaprzyjaźnionym sklepie. Kupując wybrany smartfon, otrzymacie kod rabatowy na akcesoria o wartości do 350 złotych.

Lista smartfonów biorących udział w promocji wygląda dość imponująco, bo zawiera aż kilkadziesiąt modeli – znajdziecie ją tutaj. Jeśli jednak przyjrzymy jej się bliżej, dojrzymy, że przy większości z nich widnieje informacja o kilkudziesięcio-złotowym rabacie. Największy rabat uzyskamy kupując flagowca Samsunga, tj. Galaxy Note 9 – 350 złotych, Huawei P20, P20 Pro, Nokia 8 i Sony Xperia XZ2 – 200 złotych czy Samsunga Galaxy S8/S8+, Blackberry Key One, Xiaomi Mi Mix 2S, Huawei Mate 20 Lite – 150 złotych. W pozostałych przypadkach rabaty wahają się od 20 do 100 złotych.

Reklama

Kod rabatowy można wykorzystać przy zakupie słuchawek, etui i pokrowców, ładowarek, głośników, szkła hartowanego, akcesoriów Bluetooth i kart microSD, a zatem tak naprawdę wszystkiego, co może przydać się po dopiero co dokonanym zakupie smartfona.

Ów kod rabatowy można wykorzystać podczas kolejnych zakupów, ale trzeba pamiętać, że zostanie wysłany dopiero po 28 października i ważny jest kolejne 14 dni od daty otrzymania na wskazany podczas zamówienia adres mejlowy.

Przyznajcie, że nie jest to raczej promocja marzeń, ale biorąc pod uwagę, że sporo osób chwilę po dokonaniu zakupu telefonu, decyduje się też na akcesoria ochronne w postaci etui i szkła/folii – wygląda dość dobrze. Zwłaszcza, że dzięki tej promocji wspomniane akcesoria macie okazję otrzymać dużo taniej lub nawet za darmo, jeśli ich wartość pokryje kod rabatowy.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

źródło: Media Expert