Promocja: Do 300 zł zwrotu na konto przy zakupie Samsung Galaxy Watch Active 2

Smartwatch na rękę? Pewnie, byle nie za drogo. Teraz przy zakupie Galaxy Watch Active 2, dostaniemy nawet 300 zł zwrotu na konto.

Oczywiście, że lepiej jest zapłacić za sprzęt mniej i nie bawić się w żadne cashbacki. Jednak w tym wypadku wyjdzie na to samo, jeśli wykażemy się odrobina cierpliwości. Zwrot części środków przekazywany jest bowiem na konto, a nie w formie bonów na następne zakupy czy zniżki na inne produkty.

Jak działa promocja?

Należy kupić Galaxy Watch Active 2 w okresie od 9.12.2019 do 31.12.2019 r., a następnie zarejestrować urządzenie w ciągu 7 dni od zakupu. Trzeba użyć do tego swojego konta Samsung Account na stronie www.premia-smartwatch.samsung.pl. Podczas rejestracji konieczne będzie podanie numeru seryjnego zegarka oraz załączenie dowodu zakupu. I tyle.

Ważne jest to, że pula pieniędzy przeznaczona na zwroty jest ograniczona, więc promocja może być zakończona przed czasem, i najpewniej tak się stanie.

Kupując Samsung Galaxy Watch Active 2 z aluminium możemy otrzymać 250 złotych, a kupując Galaxy Watch Active 2 ze stali nierdzewnej, odzyskamy 300 złotych. Pieniądze zostaną przelane na nasze konto po potwierdzeniu poprawności zgłoszenia.

Zegarki dostępne są w szeregu sklepów stacjonarnych i internetowych: Orange, Play, Plus, T-Mobile, RTV EURO AGD, oleole.pl, Media Expert, electro.pl, Avans, Media Markt, NEONET, NEO24.pl, Komutronik, karen.pl, x-kom, al.to, Vobis, 4CV Mobile, w Brand Store Samsunga i na samsung.com.pl.

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie

Promocja: Kup Galaxy S10(+) lub Galaxy Note 10(+) i odbierz Galaxy A10 za złotówkę

źródło: Samsung