Promocja: Do 300 zł zwrotu na konto przy zakupie Samsung Galaxy Watch Active 2

Smartwatch na rękę? Pewnie, byle nie za drogo. Teraz przy zakupie Galaxy Watch Active 2, dostaniemy nawet 300 zł zwrotu na konto.

Reklama

Oczywiście, że lepiej jest zapłacić za sprzęt mniej i nie bawić się w żadne cashbacki. Jednak w tym wypadku wyjdzie na to samo, jeśli wykażemy się odrobina cierpliwości. Zwrot części środków przekazywany jest bowiem na konto, a nie w formie bonów na następne zakupy czy zniżki na inne produkty.

Jak działa promocja?

Należy kupić Galaxy Watch Active 2 w okresie od 9.12.2019 do 31.12.2019 r., a następnie zarejestrować urządzenie w ciągu 7 dni od zakupu. Trzeba użyć do tego swojego konta Samsung Account na stronie www.premia-smartwatch.samsung.pl. Podczas rejestracji konieczne będzie podanie numeru seryjnego zegarka oraz załączenie dowodu zakupu. I tyle.

Reklama

Ważne jest to, że pula pieniędzy przeznaczona na zwroty jest ograniczona, więc promocja może być zakończona przed czasem, i najpewniej tak się stanie.

Kupując Samsung Galaxy Watch Active 2 z aluminium możemy otrzymać 250 złotych, a kupując Galaxy Watch Active 2 ze stali nierdzewnej, odzyskamy 300 złotych. Pieniądze zostaną przelane na nasze konto po potwierdzeniu poprawności zgłoszenia.

Zegarki dostępne są w szeregu sklepów stacjonarnych i internetowych: Orange, Play, Plus, T-Mobile, RTV EURO AGD, oleole.pl, Media Expert, electro.pl, Avans, Media Markt, NEONET, NEO24.pl, Komutronik, karen.pl, x-kom, al.to, Vobis, 4CV Mobile, w Brand Store Samsunga i na samsung.com.pl.

Więcej informacji znajdziecie w Regulaminie

Promocja: Kup Galaxy S10(+) lub Galaxy Note 10(+) i odbierz Galaxy A10 za złotówkę

źródło: Samsung