Przy zakupie smartfona, dostaniesz dodatkowo do 300 zł do wykorzystania w sklepie MediaExpert | Tabletowo.pl

Przy zakupie smartfona, dostaniesz dodatkowo do 300 zł do wykorzystania w sklepie MediaExpert

Dołącz do dyskusji 0

Akcja MediaExpertu trwa już dłuższy czas, a ostatnio została przedłużona o kilka kolejnych dni. Promocja kończy się jednak jutro, więc jeśli macie potrzebę zakupienia smartfona, a wiecie, że na tym wydawanie pieniędzy się nie skończy, to warto zerknąć na ofertę tego sklepu.

Zasada promocji jest dość jasna. Po zakupie wybranego smartfona z oferty sklepu MediaExpert, przyznawany jest kod promocyjny, który po 3 grudnia 2018 roku zostanie przesłany na wskazany przez klienta adres mailowy. Wysokość rabatu na kolejne zakupy będzie zależny od tego, jaki model smartfona wybraliśmy.

Przykładowo, za Huawei Mate 10 Lite dostaniemy kod na zakupy za 50 zł, z kolei za Samsunga Galaxy S9 kod na dodatkowe zakupy w MediaExpert będzie opiewał na 250 zł. 300 złotych przyznawane jest kupującym Note’a 9 albo Huawei Mate 20 Pro.

W gruncie rzeczy bardzo dużo modeli smartfonów objętych jest tą promocją. Z ich listą można zapoznać się, czytając Regulamin lub po prostu przeglądając ofertę sklepu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona