Promocja: Cut the Rope za darmo w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

Promocja: Cut the Rope za darmo w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Promocja: Cut the Rope za darmo w App Store i Google Play Aplikacje Promocje

Cut the Rope to gra, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Zadebiutowała na urządzeniach z systemem iOS już trzy lata temu, a sympatyczny stworek noszący imię Om Nom niemal natychmiast stał się jedną z ikon współczesnych gier mobilnych.

Teraz, gdy gra doczekała się już równie ciekawej trzeciej części (i dość idiotycznej wersji zabawkowej), nadszedł czas by z postacią Om Noma zapoznali się również Ci, którzy dotychczas omijali ten tytuł ze względu na jego cenę. Pierwsza część gry dostępna jest już bowiem za darmo zarówno w Google Play, jak i App Store. O ile w przypadku tego pierwszego sklepu wszystko wskazuje na to, że tytuł ten pozostanie już darmowy, to w przypadku wersji na iOS promocja trwać będzie tylko kilka dni. Jest to więc doskonała okazja, by wreszcie zapoznać się z tą sympatyczną grą logiczną, lub po prostu przypomnieć sobie początki serii.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona