Cut the Rope: Time Travel debiutuje w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

Cut the Rope: Time Travel debiutuje w App Store i Google Play

Tabletowo.pl Cut the Rope: Time Travel debiutuje w App Store i Google Play Aplikacje Nowości

Miłośnicy przygód sympatycznego Om Noma nie musieli zbyt długo czekać na ich kolejną część. Już tydzień po zapowiedzi pojawiła się ona zarówno w App Store, jak i Google Play. Tak, jak się spodziewaliśmy, wprowadza ona nowe mechanizmy rozgrywki, twarze i lokacje.

Tym razem, aby przejść do następnego etapu, będziemy musieli nakarmić nie jednego, a dwa wygłodniałe stworki. Z racji tego, iż motywem przewodnim tej części są podróże w czasie, etapy podzielono na 6 kategorii: średniowiecze, renesans, starożytny egipt, starożytna grecja, statek piracki i prehistoria. W każdym z nich nasz głównym bohater będzie miał towarzysza o wyglądzie pasującym do konkretnej epoki. Pojawiło się też kilka nowych „przeszkadzajek” urozmaicających zabawę.

Cut The Rope: Time Travel dostępna jest w App Store (w wersji na iPhone’a i iPada, niestety obie płatne, odpowiednio: 0,89 euro i 2,69 euro) i Google Play (w darmowej wersji zwykłej i płatnej wersji HD za 2,99 złotych).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona