Fot za: Steam

Promocja! Borderlands: The Handsome Collection za 63 złote

Seria Borderlands jest ceniona przez wielu graczy. Swoje robi nie tylko charakterystyczna grafika, ale też ta cecha, którą zwykle nazywamy „głębią rozgrywki”. A do tych dwóch elementów dumnie dołącza właśnie cena, która w najnowszej promocji organizowanej na Steamie wgniata w fotel.

Nie ma co się oszukiwać, wielu graczy kupuje tylko gołą wersję gry, a dalsze zakupy uzależnia od tego, czy tytuł spełni oczekiwania. Szanuję takie podejście, bo sam dokonuję wielu zakupów dokładnie w taki sposób. No, chyba, że trafi się jakaś świetna promocja. A trudno inaczej określić przecenę, która obniża wartość zestawu aż o 94% (wcześniej przeceniano ją o maksymalnie 87%). I tak, za zestaw kolekcjonerski, gdzie odnajdziemy takie perełki, jak podstawkę, czyli Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel, a łączna liczba produktów w pakiecie to 51, zapłacimy 63 złote.

Reklama
Fot za: Steam

Promocja zapewne po części wynika ze zbliżającego się debiutu Borderlands 3, które przez pół roku na wyłączność będzie można nabyć tylko w Epic Games Store. To spory sukces początkującego e-sklepu z grami, bowiem sprzątnięcie takiego tytułu Steamowi sprzed nosa to wielka sztuka. Tytuł zagości też na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Ciekawostką będzie dodanie crossplay’a między platformami, co powinno spodobać się wielu graczom.

Borderlands 3 – piękna okładka i wyłączność w Epic Games Store

Wróćmy jednak do omawianej promocji na Steamie. Borderlands 2 debiutował w 2012 roku, dlatego też nie powinny dziwić stosunkowo niskie wymagania sprzętowe. Przypominam też, że gra ma znacznik PEGI 18, co oznacza, że nie jest ona przeznaczona dla wszystkich.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows XP SP3,
  • Procesor: Dwurdzeniowy, o taktowaniu 2.4 GHz,
  • Pamięć RAM: 2 GB,
  • Miejsce na dysku twardym: 13 GB,
  • Karta graeficzna: Nvidia GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600 i wzwyż,
  • DirectX: 9.0c.

źródło: Steam