Borderlands 3 Google Stadia

Borderlands 3 – piękna okładka i wyłączność w Epic Games Store

O gustach ponoć się nie dyskutuje — ale czytając opinie w sieci na temat okładki Borderlands 3, trudno nie odnieść wrażenia, że duża część graczy myśli podobnie do mnie. Okładka zbliżającego się hitu od Gearbox robi bardzo pozytywne wrażenie, w przeciwieństwie do ekskluzywności tego tytułu w Epic Game Store.

Reklama

Na zapowiedź kolejnej części Borderlands czekało mnóstwo graczy. Studio Gearbox w końcu opublikowało kilka informacji odnoście trzeciej części gry, dzięki czemu poznaliśmy między innymi jej date premiery, która przypada na 13 września 2019 roku. Gra bez żadnych zaskoczeń zadebiutuje na trzech głównych platformach — czyli PlayStation 4, Xbox One i PC. Co ciekawe w przypadku Xboxa i PC możemy spodziewać się crossplay’a między platformami, za co ogromny plus dla twórców. Do tego dochodzi lokalna kooperacja, która również zawsze jest mile widziana.

Reklama

Niestety Borderlands 3 będzie tytułem czasowo ekskluzywnym w przypadku PC. Początkowo w „trójkę” zagramy tam tylko za pośrednictwem Epic Games Store. Wyłączność ta ma ponoć trwać aż 6 miesięcy — więc wierni platformie Steam niestety będą musieli poczekać aż do 2020 roku, by poznać nowe przygody na planecie Pandora. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun trzeciej części Borderlands.

https://www.youtube.com/watch?v=JiEu23G4onM

Dla tych, którzy chcieliby nadrobić lub przypomnieć sobie poprzednie części, dobrym pomysłem może być zaopatrzenie się w Borderlands: Game of the Year Edition (które wczoraj zadebiutowało na rynku) oraz Borderlands: The Handsome Collection (Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel) które zostało wzbogacone o tekstury 4K na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Wisienką na torcie jest świetna okładka Borderlands 3, którą możecie podziwiać poniżej.

A co wy uważacie o zapowiedzi Borderlands 3? Też jesteście zauroczenie okładką? I czy macie zamiar zagrać w tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Kotaku i zwiastun gry

Reklama