Promocja: BlackBerry PlayBook 64GB za 999 złotych | Tabletowo.pl

Promocja: BlackBerry PlayBook 64GB za 999 złotych

Dołącz do dyskusji 0
tablet blackberry playbook

BlackBerry PlayBook swoje lata świetności ma już za sobą. Oh, wait – a takie w ogóle były? Urządzenie od momentu wejścia do sprzedaży było niedoceniane przez potencjalnych klientów (Apple dziennie sprzedaje więcej iPadów niż RIM kwartalnie BlackBerry PlayBooklink). Moim zdaniem trochę niesłusznie, bo jest to tablet, któremu warto poświęcić chwilę uwagi – choćby ze względu na wyróżniający go system operacyjny. Obecnie jego cena spada na łeb, na szyję. Jeśli więc zastanawiacie się nad kupnem tabletu produkcji Research In Motion, to może być okazja stworzona właśnie dla Was. W ofercie Groupon pojawił się BlackBerry PlayBook z 64GB pamięci wewnętrznej za 999 złotych.

BlackBerry PlayBook to przedstawiciel 7-calowych tabletów, których rozdzielczość wynosi 1024 x 600 pikseli, a ich jednostką centralną jest dwurdzeniowy procesor Texas Instruments 4430 o częstotliwości taktowania 1GHz z PowerVR SGX540. Na pokładzie modelu znajdziemy 1GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę, wyjście microHDMi, port microUSB, Bluetooth oraz akumulator o pojemności 5300 mAh.

Cena BlackBerry PlayBook 64GB w Polsce, według porównywarek cenowych, zaczyna się od 1589 złotych. Sami widzicie, że 999 złotych to interesująca cena, która pewnie skusi wielu nabywców. Zanim zdecydujecie się wydać pieniądze na tablet RIM, polecam zajrzeć do naszej recenzji BlackBerry PlayBook.

Oferta dostępna jest pod tym adresem.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona