Promocja: biały iPhone Xr 64 GB o kilkaset złotych taniej

Opinie na temat iPhone’a Xr są mocno podzielone – wystarczy zresztą prześledzić historię tego smartfona, aby zauważyć, że najpierw do opinii publicznej podano informację dotyczącej kiepskiej sprzedaży tego modelu, żeby później dla odmiany poinformować, że w ostatnim kwartale ubiegłego roku był to najlepiej sprzedający się iPhone w Stanach Zjednoczonych. Prawda, jak zawsze, leży gdzieś pomiędzy, jednak wątpliwości nie ulega, że nadal są osoby zainteresowane zakupem tego urządzenia – a teraz jest ku temu stosowna okazja, ponieważ biały wariant kolorystyczny o standardowej pojemności pamięci wewnętrznej można kupić w całkiem okazyjnej cenie.

Reklama

Na samym początku warto podkreślić, że opisywana promocja dotyczy iPhone’a Xr w białym wariancie kolorystycznym oraz pamięci wewnętrznej o pojemności 64 GB. O tyle, o ile ze względu na dostępność innych, należałoby nazwać ją najmniejszą, to wciąż jest to wartość wystarczająca sporej części posiadaczy smartfonów – istnieje więc spora szansa, że obniżka cenowa zainteresuje stosunkowo sporo potencjalnych chętnych. Nie przedłużając już więcej –  w sklepie internetowym Media Expert opisywany model nadgryzionego jabłka pojawił się w korzystnej cenie 3099 złotych.

Reklama

Jak donosi strona sklepu Media Expert, standardowa cena iPhone’a Xr wynosi 3499 złotych, jednak gwoli ścisłości warto dodać, że urządzenie w przecenionym wariancie można kupić nieco taniej, bo nawet za 3399 złotych. Nadal nie da się ukryć, że promocja jest korzystna – w końcu trzy stówki drogą nie chodzą. Aby obniżyć cenę do tej, o której informujemy Was w tym wpisie, należy podczas zakupów użyć kodu ME-1148 – oferta dotyczy wyłącznie sklepu internetowego i nie obowiązuje w sklepach stacjonarnych.

Warto dodać, że akcja rabatowa obejmuje więcej urządzeń – na obniżkę załapał się chociażby Huawei P20, Sony Xperia XZ3 czy Huawei P10 lite, jednak w przypadku androidów mówimy o obniżkach rzędu 20-150 złotych, a nie trzystu-czterystu, jak to ma miejsce w przypadku „budżetowego” smartfona Apple. Co ważne, Media Expert zapewnia, że gwarantuje promocyjną cenę aż do 20 marca 2019 roku, 23:59, więc choć nie pozostało Wam zbyt wiele dni na podjęcie decyzji, to na pewno nie musicie się martwić o ograniczoną liczbę egzemplarzy objętych promocją.

źródło: MediaExpert dzięki Pepper