Promocja: klienci banku PKO BP mogą za darmo dostać bilet do kina na film 2D, jeśli doładują swój telefon | Tabletowo.pl

Promocja: klienci banku PKO BP mogą za darmo dostać bilet do kina na film 2D, jeśli doładują swój telefon

Dołącz do dyskusji 0

Każdy, kto korzysta z oferty „na kartę”, prędzej czy później będzie musiał doładować konto. Właśnie nadarzyła się świetna okazja, żeby to zrobić, ponieważ w zamian można za darmo dostać bilet do kina. Są tylko dwa warunki: trzeba być klientem banku PKO BP i jednocześnie sieci T-Mobile, Heyah lub Plus.

Jeżeli chodzi o T-Mobile i Heyah, to tutaj głównym warunkiem jest doładowanie konta kwotą w wysokości co najmniej 50 złotych. Kolejnym jest zrealizowanie go w kanałach dystrybucyjnych PKO Banku Polskiego (w szczególności: Inteligo, iPKO, IKO, bankomaty), najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku włącznie. Bank wymaga od klienta również pełnej zdolności do czynności prawnych i miejsca zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Dla klientów T-Mobile i Heyah bank PKO BP przygotował w sumie 11 tysięcy biletów do Cinema City. Vouchery, uprawniające do otrzymania biletu w kasie kina, zostaną rozesłane do klientów (na numer telefonu, który został doładowany) nie później niż do 5 lutego 2018 roku. Vouchery należy wykorzystać do 30 września 2018 roku, w przeciwnym razie przepadną. Oczywiście nie można ich wymienić na ekwiwalent pieniężny.

Jeżeli zaś chodzi o Plusa, to aby wziąć udział w promocji, należy najpierw wysłać SMS o treści BILET na numer 80180, a następnie zasilić konto kwotą co najmniej 40 złotych za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, serwisu internetowego Inteligo prowadzonego przez Bank PKO Bank Polski S.A. lub za pośrednictwem aplikacji IKO.

Dla klientów Plusa bank PKO BP przygotował jedynie 1000 biletów, więc trzeba się pospieszyć, aby dostać jeden dla siebie, chociaż teoretycznie promocja trwa do 31 stycznia 2018 roku włącznie. Voucher zostanie wysłany na doładowany numer telefonu w ciągu 72 godzin i będzie ważny do 30 września 2018 roku włącznie.

WAŻNE: w obu przypadkach klient otrzymuje voucher, uprawniający go do odbioru biletu na film 2D. Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz.

Regulamin promocji „Kino za doładowanie”

Regulamin Promocji „PKO – Bilet do kina Gratis”

Źródło: PKO BPBankobranie

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona