Asus ROG Phone

Niewiarygodna promocja: Asus ROG Phone taniej o ponad 1000 złotych!

Zapaleni gracze z pewnością pamiętają, ile trzeba było zapłacić za Asusa ROG Phone na start – zawrotne 3999 złotych. Tyle samo zresztą kosztuje nowszy Asus ROG Phone II. Jeśli czailiście się na gamingowy smartfon tajwańskiego producenta, a środki nie pozwalają Wam kupić „dwójki”, to z pewnością zainteresuje Was ta promocja na model z zeszłego roku.

Asus ROG Phone

Nazwa zobowiązuje – Asus ROG Phone to prawdziwy smartfon dla graczy. I pomimo że ma już ponad rok na karku, wciąż oferuje rozwiązania, których na próżno szukać nawet w nowszych urządzeniach z tego segmentu. Gracze z pewnością docenią też wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 845 (8x Kryo 385 do 2,96 GHz; 10 nm drugiej generacji) wraz z 8 GB RAM i wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 90 Hz.

Reklama

Agresywny design Asus ROG Phone nie jest wyłącznie ukłonem w stronę preferencji grupy docelowej, ale także integralnym elementem zaawansowanej konstrukcji i licznych rozwiązań, mających na celu m.in. chłodzenie tej gamingowej bestii (na pokładzie jest chociażby komora parowa 3D). Do tego, dzięki właśnie takiemu projektowi, do smartfona można podłączyć szereg dedykowanych akcesoriów, na przykład nakładkę chłodzącą AeroActive.

Asus ROG Phone – promocja

Smartfon zadebiutował w Polsce pod koniec października 2018 roku, a cenę startową konfiguracji z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej ustalono na wspomniane już przeze mnie 3999 złotych. Czas i niedawna premiera Asus ROG Phone II zrobiły jednak swoje, a do tego producent ogłosił dziś promocję, dzięki czemu Asus ROG Phone w ww. wersji można kupić za „jedyne” 2399 złotych, czyli aż o 1100 złotych taniej niż do tej pory (3499 złotych).

#ROG #Phone tańszy o ponad 1000 zł? Żaden problem! Wbijajcie do naszego sklepu i cieszcie tą mega promocją! ?Uwaga, czas ograniczony do końca września! ????http://bit.ly/ROGPhonePROMOCJA

Opublikowany przez ASUS Republic of Gamers Piątek, 20 września 2019

Asus ROG Phone 8 GB/128 GB możecie kupić w oficjalnym sklepie Asusa. Przy okazji warto dodać, że dostępna w nim jest również konfiguracja z 8 GB RAM i aż 512 GB pamięci wbudowanej, jednak naturalnie jest ona droższa – za tę wersję trzeba zapłacić 2999 złotych (obniżka z 3799 złotych). Dużo, niedużo? W mojej ocenie ceny są atrakcyjne patrząc przez pryzmat tego, co oferuje ten smartfon i jak zaawansowaną technologicznie jest konstrukcją.

Promocja na Asus ROG Phone potrwa do końca września 2019 roku. Z informacji podawanych przez porównywarki cenowe wynika, że taniej go nie kupicie, nie mówiąc już o tym, że smartfon w ogóle wyjątkowo trudno dostać w Polsce.

Asus ROG Phone – recenzja

Recenzja ASUSa ROG Phone – prawdziwa bestia nie tylko dla graczy

Źródło: RepublikaGraczy