Virgin Mobile logo

Promocja: do pół roku abonamentu za 0 złotych w Virgin Mobile, ale jest jeden warunek

Konsumenci nie mają łatwego życia – z każdej strony kuszą ich promocje, pozwalające zaoszczędzić mniej lub więcej pieniędzy przy wyborze danego produktu. Oferta Virgin Mobile również jest bardzo atrakcyjna, ponieważ dzięki niej można nie płacić abonamentu nawet przez pół roku.

W obecnej sytuacji na rynku telekomunikacyjnym nie jest żadnym problemem płacić niewiele każdego miesiąca za usługi – za od 20 do 30 złotych można mieć całkowity no-limit lub nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz całkiem sporą paczkę internetu. Jak więc przyciągnąć nowych klientów?

Reklama

Ano promocjami, jak Virgin Mobile. Operator kusi bowiem wizją niepłacenia abonamentu nawet przez sześć miesięcy. Do kogo skierowana jest niniejsza oferta? Jak możemy przeczytać w regulaminach, skorzystać z niej mogą:

  • nowi klienci, kupujący całkowicie nowy numer,
  • klienci, przenoszący numer z innej sieci,
  • klienci, przechodzący z oferty na kartę w Virgin Mobile,
  • klienci, posiadający obecnie umowę na abonament na czas nieokreślony w Virgin Mobile.

Warunkiem, jaki trzeba spełnić, aby skorzystać z promocji, jest wybranie Planu 2_24M lub Planu 3_24M i podpisanie umowy na okres 24 miesięcy (to ten warunek z tytułu). Pierwszy z planów kosztuje 29 złotych miesięcznie i obejmuje: nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 20 GB internetu (w tym 1,87 GB w roamingu w UE).

W przypadku drugiego z ww. planów miesięczna opłata wynosi 39 złotych miesięcznie i w jego skład wchodzą: nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe, stacjonarne i w roamingu UE, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 30 GB internetu (w tym 2,52 GB w roamingu w UE).

Jeśli klient wybierze Plan 2_24M, nie będzie płacił abonamentu przez trzy miesiące. Jeżeli natomiast zdecyduje się na Plan 3_24M, to wówczas zostanie zwolniony z opłat przez pół roku. Warto jednak dodać, że w obu przypadkach ww. ceny uwzględniają rabaty za e-fakturę i zgody marketingowe (po 5 złotych za każdą).

Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi. Oferta jest ważna do 4 stycznia 2019 roku włącznie.

Regulamin promocji „Bonus na start – 3 miesiące za darmo” dla nowych klientów abonamentowych Virgin Mobile (PDF)

Regulamin promocji „Bonus na start – 6 miesiące za darmo” dla nowych klientów abonamentowych Virgin Mobile (PDF)