Nareszcie jakaś promocja dla płacących abonament. 20 zł cashbacku w „Zapłać z Play”

Tak to jakoś się składa, że operatorzy sieci komórkowych znacznie chętniej dzielą się bonusowymi gigabajtami czy środkami do wykorzystania z klientami korzystającymi z kart pre-paid, a abonamentowcy bywają pomijani. Tym razem Play przygotował promocję tylko dla nich.

Promocja dotyczy tych, którzy chcieliby zakupić jakąś aplikację, grę czy książkę w sklepie Google Play, a nie korzystali jeszcze z metody płatności „Zapłać z Play”. Chodzi o sposób rozliczania się z zakupów przy pomocy funkcji pozwalającej na doliczenie należnej kwoty do następnej faktury u operatora. Dzięki trwającej kilka dni akcji, będziemy mogli obniżyć koszt takiego zakupu o 20 złotych, albo (jeśli cena za produkt będzie niższa), zredukować go do 1 grosza.

Reklama

Trzeba tylko pamiętać o kilku rzeczach:

  • z promocji można  skorzystać tylko raz, niezależnie od wydanej kwoty
  • jeśli kupimy produkt za 20 zł lub mniej, na rachunku zobaczymy cenę 1 gr, a pozostała kwota nie przechodzi na kolejne zakupy
  • promocja obowiązuje w okresie od 14.11.2019 do 17.11.2019
  • możemy z niej skorzystać, jeśli jesteśmy klientami Play lub Red Bull Mobile na abonament, i nie skorzystaliśmy z zakupów w Google Play z wykorzystaniem usługi Zapłać z Play w ciągu ostatniego roku od startu promocji

Jak skorzystać z promocji?

To akurat nie jest trudne. Wystarczy wybrać produkt w sklepie Google Play i zapłacić metodą Zapłać z Play. Zniżka naliczana jest na naszym rachunku za telefon.  Po skorzystaniu z promocji otrzymamy SMS z potwierdzeniem.

Przykładowo, jeśli mamy zamiar nabyć grę w cenie 25 złotych, to:

  1. Kupujemy ją. Dokonujemy płatności metodą Zapłać z Play.
  2. W sklepie Google Play zobaczymy kwotę do zapłaty 25 zł. Akceptujemy ją. Naszą zniżkę (-20 zł) otrzymamy na rachunku za telefon.
  3. Dostajemy od sieci Play SMS-a z potwierdzeniem zakupu w promocji.
  4. Na rachunku zobaczymy kupiony produkt z ceną 5 zł.

Więcej informacji znajdziemy w Regulaminie oraz na stronie Play.

Play: potrząśnij telefonem, a na Twoje konto wpadną dodatkowe gigabajty

 

źródło: blog Play