Z okazji 30-lecia Garmina, kupicie smartwatch vívoactive 3 (i inne produkty firmy) znacznie taniej!

30 lat to szmat czasu. Z okazji takiego okrągłego jubileuszu powstania firmy, Garmin postanowił urządzić wielką wyprzedaż, w której obniżono ceny wielu produktów. Najbardziej łakomym kąskiem jest smartwatch vívoactive 3, który można dostać w naprawdę dobrej cenie.

Garmin został założony w 1989 roku przez Gary’ego Burrella i Dra Mina Kao. Jak można przeczytać na stronie firmy, przedsiębiorstwo startowało z zaledwie 10 inżynierami. Trzydzieści lat później w dla Garmina pracuje ponad 13000 osób na całym świecie. Z okazji jubileuszu wybrane produkty ze sklepu internetowego tego producenta wearables dostępne są w niższej cenie.

Reklama

vívoactive 3 taniej niż gdziekolwiek indziej

Wśród sprzętów z niższymi cenami znajduje się smartwatch vívoactive 3Zwykle trzeba za niego zapłacić 230 euro, ale teraz jego cena spadła do 160 euro, co daje kwotę około 700 złotych. To znacznie taniej niż u oficjalnych dystrybutorów Garmina w Polsce – za ten model trzeba dać u nas przynajmniej 830-850 zł.

vívoactive 3 ma kolorowy, dotykowy wyświetlacz o średnicy 1,2 cala i rozdzielczości 240×240 pikseli (283 ppi), chroniony przez szkło Gorilla Glass 3. generacji, pulsometr, GPS, wytrzyma ciśnienie wody 5 ATM i obsłuży płatności Garmin Pay. Wbudowany akumulator ma wystarczyć na 7 dni działania (z włączonym monitorowaniem aktywności) lub do 13 godzin z aktywnym GPS-em. Obudowa ma wymiary 43,4×43,4×11,7 mm i waży 43 gramy.

Tak dobra cena obowiązuje jednak tylko wersję z pierścieniem ze stali nierdzewnej, z silikonowym paskiem w kolorze czarnym lub białym. Inne odmiany tego zegarka kosztują już 196 euro, a wersja Music w ogóle nie jest przeceniona.

Oprócz vívoactive 3 w sklepie Garmina znajdziecie obniżki cen na Fenixa 5, Forerunnera 645 Music, opaski vívosport czy vívofit oraz nawigacje GPS. Żadna nie jest jednak tak solidna jak promocja na powyższy smartwatch.

źródło: Garmin