fot. Plus

Jesteś klientem Plusa? Możesz kupić bilety na mecze polskich siatkarzy i siatkarek o 15% taniej!

Plus już od 21 lat wspiera polską siatkówkę. Teraz, po raz kolejny, przygotował dla swoich klientów promocję, dzięki której kupią oni bilety na zbliżające się mecze polskich reprezentacji z 15% rabatem.

Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się dopiero w najbliższy poniedziałek, 28 stycznia 2019 roku, jednak klienci sieci Plus mogą je kupić w przedsprzedaży już od dzisiaj. Co więcej, przy okazji mają okazję otrzymać 15% rabatu na wejściówki.

Reklama

Aby otrzymać kod, uprawniający do 15% zniżki na bilet, użytkownicy ofert głosowych powinni wysłać SMS o treści „POLSKA SIATKOWKA” pod bezpłatny numer 80808. Korzystający z usług internetowych muszą natomiast wysłać SMS o treści „POLSKA SIATKOWKA” wraz z numerem telefonicznym usługi internetowej na numer 661000080. W odpowiedzi klienci Plusa otrzymają kod rabatowy do wpisania na stronie www.ebilet.pl.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów indywidualnych, a więc zarówno tych, korzystających z usług kontraktowych (abonament, MIX, internet), jak i z oferty na kartę. W przypadku użytkowników pre-paida wymagane jest jednak doładowanie konta łączną kwotą minimum 25 złotych w ciągu ostatnich 90 dni.

Partnerem promocji „Zniżki na mecze siatkówki” jest Polski Związek Piłki Siatkowej. Kody rabatowe będą wydawane od dziś, 23 stycznia 2019 roku, do odwołania lub do wyczerpania puli biletów. Jeden kod upoważnia do zakupu do dziesięciu biletów ze zniżką 15% podczas jednej transakcji. Każdy klient Plusa może otrzymać tylko jeden kod.

Aktualny kalendarz wydarzeń objętych promocją:

  • Siatkarska Liga Narodów Kobiet – 21-23.05.2019, Opole
  • Siatkarska Liga Narodów Mężczyzn – 31.05-2.06.2019, Katowice
  • Mecze Mistrzostw Europy Kobiet rozgrywane w Polsce, 23.08-4.09.2019, Łódź

Regulamin promocji „Zniżki na mecze siatkówki” (PDF)

Źródło: informacja prasowa