fot. Pexels

Śpiesz się – tylko do środy możesz zgarnąć 10 złotych rabatu na abonament w Orange

Operatorzy różnymi sposobami starają się skusić nowe osoby do dołączenia do grona ich abonentów, ale najskuteczniejszymi bezapelacyjnie są zniżki i rabaty. Tak też jest w tym przypadku. Oferta Orange jest jednak ważna jeszcze tylko przez trzy dni, do środy, 7 listopada 2018 roku.

Zanim pospiesznie się ubierzecie i pognacie do najbliższego salonu stacjonarnego, od razu zainteresowanych uświadomię, że oferta obowiązuje wyłącznie na stronie internetowej www.orange.pl i tylko składając zamówienie za jej pośrednictwem można zyskać 10 złotych rabatu na abonament przez cały okres trwania umowy.

Reklama

Aby go zdobyć, trzeba najpierw wejść na >dedykowaną stronę promocji<, a następnie przejść do sekcji „Pobierz kod rabatowy” i kliknąć „Wyświetl” – wówczas wyświetli się unikalny, jednorazowy kod rabatowy, który należy użyć w koszyku po skonfigurowaniu oferty.

Promocją objęty jest jednak tylko jeden abonament – Plan Komórkowy Wzbogacony, w skład którego wchodzą nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju, 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady oraz nielimitowany internet w kraju (4,52 GB do wykorzystania w UE) z lejkiem do 1 Mbit/s po 20 GB.

jak ktoś chce, niech śmiało skorzysta z mojego kodu :)

Oferta skierowana jest do wszystkich klientów indywidualnych, tzn. obecnych, chcących przedłużyć umowę, przechodzących z oferty na kartę na abonament, przenoszących numer z innej sieci oraz kupujących całkowicie nowy numer. Rabat 10 złotych obowiązywać będzie przez cały okres trwania umowy, tj. 24 miesięcy – przez ten czas abonament wyniesie 59,99 złotych zamiast 69,99 złotych.

Regulamin promocji „rabat 10 zł/mies. na Plan Komórkowy Wzbogacony na www.orange.pl” obowiązuje od 31.10.2018 r. do 7.11.2018 r. (PDF)

Źródło: GSMOnline