10 GB internetu w Orange na kartę w zamian za polecenie usługi

Zbieranie bonusowych gigabajtów w ofertach telefonicznych na kartę może być bardziej satysfakcjonujące niż kolekcjonowanie Pokemonów. Do aktualnie prowadzonych przez Orange promocji, można doliczyć kolejną. Tym razem pakiet internetowy dostaniemy za polecenie usługi innym.

10 GB za polecenie

Chodzi o usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB”. W okresie promocji każdy klient, który ją włączy (w wersji jednorazowej lub cyklicznej na 31 dni) otrzyma SMS-em kod promocyjny. Kod ten można przekazać znajomym i zaprosić ich do skorzystania z usługi.

Reklama

Gdy zapraszany klient włączy ją za 25 zł w wersji jednorazowej na 31 dni, zarówno on, jak i osoba, która przekazała mu kod otrzymają bonus – po 10 GB, ważne 30 dni. Ważna rzecz: zapraszany klient musi włączyć usługę przez wysłanie kodu na nr 811.

Każdy kod jest ważny przez 30 dni i może być wykorzystany 10 razy. Osoba zapraszana może skorzystać z promocji maksymalnie 3 razy. Wychodzi więc na to, że jeśli mamy dobrą siatkę znajomych, możemy zgarnąć naprawdę pokaźny pakiet internetowy, i to praktycznie bez większego wysiłku.

Promocja trwa do 22 lipca, zatem jeszcze 10 dni. Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie.

źródło: Orange