Szukasz dobrego pretekstu, aby kupić LG G7 ThinQ lub LG Q7? Promocja z BLIKIEM przedłużona do końca listopada

LG ostatnio zasypuje nas promocjami, związanymi z ich najnowszym flagowcem LG G7 ThinQ. Nie przypominam sobie, by rok temu podobne oferowane były przy zakupie LG G6. Nie licząc dramatycznego spadku ceny, który nie potrzebował żadnych dodatkowych bonusów.

Najpierw zaliczyliśmy sklepowe obniżki w ramach Smart Września, później wspólnie z BLIK-iem otrzymaliśmy możliwość zwrotu 300 złotych w gotówce dzięki akcji „Wypłać extra kasę od LG!”. Następnie pojawiła się promocja z pewnym producentem butów i torebek skórzanych. W listopadzie powraca natomiast ponownie opcja zwrotu części ceny w gotówce wraz z rocznym ubezpieczeniem ekranu.

Reklama

Zasady nie uległy zmianie. W ramach promocji producent oferuje następujące pakiety promocyjne:

  • za zakup LG G7 ThinQ otrzymacie 300 zł zwrotu oraz roczną gwarancję na wyświetlacz,
  • przy zakupie LG Q7 producent zwraca 150 zł i również oferuje roczną gwarancję na ekran.

https://www.tabletowo.pl/2018/06/27/recenzja-test-opinie-lg-g7-thinq/

Promocja trwa do 30 listopada 2018 roku i obejmuje wyłącznie zakupy u operatorów: Play, Orange, T-Mobile oraz Plus, zarówno w sklepach internetowych, jak i w salonach stacjonarnych. Nie da się ukryć, że to bardzo dobra oferta, zauważalnie obniżająca cenę smartfona. Szczególnie że biorą w niej udział również umowy na zakupy samego sprzętu w systemie ratalnym, o ile do umowy dostaniemy paragon lub fakturę imienną, co raczej jest standardem, ale trzeba o tym pamiętać.

Oferta Orange jest najbardziej atrakcyjna. Jeśli jesteście już użytkownikami usług mobilnych tej sieci, to możecie kupić LG G7 ThinQ w cenie 2600 zł brutto, rozłożonej na 20 rat po 130 zł. Po odliczeniu 300 zł zwrotu z BLIK-a, cena finalna wyniesie tylko 2300 zł, co stanowi jedną z najlepszych propozycji na rynku krajowym. Takie oferty, jak „super cena” czy „amazon de” pomijam. Dodatkowo otrzymujemy roczną gwarancję na wszelkie problemy i uszkodzenia mechaniczne ekranu (w określonej kwocie naprawy). To też świetne rozwiązanie, bo nigdy nie wiadomo kiedy smartfon nie wypadnie nam tak nieszczęśliwie z kieszeni na dywan, że wyświetlacz rozpadnie się w drobny mak.

Po zakupie smartfona należy zarejestrować go na >tej stronie<, aby za pomocą otrzymanych SMS-em kodów wypłacić pieniądze w obsługiwanym bankomacie.  Praktycznie każdym. Weryfikacja zgłoszenia trwa do dwóch tygodni, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość.

https://www.tabletowo.pl/2018/10/25/test-recenzja-smartfon-lg-q7-opinia/