Aplikacje na Androida za 80 groszy – ostatni dzień promocji. Ostatni, ale jaki!

aplikacje na androida za 80 groszy

„Każdy powód jest dobry, by…” – to zdanie na pewno każdy z Was zakończy na swój sposób, ale tym razem chodziło mi o świętowanie. Jak na pewno doskonale wiecie, internetowy gigant Google ma wielkie powody do radości i postanowił wraz z nami, użytkownikami urządzeń z Androidem, celebrować swój sukces. A jest nim, dla przypomnienia wspomnę, pobranie z Google Play już ponad 25 miliardów aplikacji.

Codziennie, przez kilka ostatnich dni, w sklepie z aplikacjami na Androida mogliśmy zakupić wybrane tytułu za 80 groszy. Promocje te były jednodniowe i każdego dnia zmieniała się paczka dostępnych gier i aplikacji. Co tym razem przygotowało Google?

Dziś jest ostatni dzień promocji. W związku z tym, jak się można było spodziewać, przecenione programy są najciekawsze ze wszystkich dotychczas. A przynajmniej takie jest moje zdanie. Wśród nich znajdziemy między innymi Sketchbook Pro – oryginalnie za 4,99 dolarów czy Horn i The Dark Knight Rises – obie za 6,99 dolarów. Pozostałe tytuły również są warte zainteresowania, część z nich też nie należy do najtańszych. Oczywiście każdy z poniższej listy może wybrać dla siebie zupełnie inny zestaw aplikacji, które kupi, ale myślę, że niektóre mogą się powtarzać.

Aplikacje za 80 groszy:
Smart Tools

Scramble With Friends,
Air Control HD,
Air Control,
Sketchbook Pro

Gravity Guy,
Horn

Guns’n’Glory WW2 Premium

Great Big War Game

The Dark Knight Rises

Nova Launcher Prime,
Haunted House HD Live Wallpaper

Kids Numbers and Math,
Spy Mouse NA

To co tym razem kupujemy?

źródło