Produkcja iPada 3 (rzekomo) już ruszyła - Tabletowo.pl

Produkcja iPada 3 (rzekomo) już ruszyła

Tabletowo.pl Produkcja iPada 3 (rzekomo) już ruszyła Apple Plotki / Przecieki

Przez ostatnie dwa tygodnie na temat iPada kolejnej generacji było jakoś wyjątkowo cicho. Czyżby miało to zapowiadać ciszę przed burzą? Nikt nie ma wątpliwości, że premiera tegoż modelu zbliża się wielkimi krokami i choć wciąż do końca nie możemy być pewni daty prezentacji, coraz bardziej da się odczuć atmosferę wyczekiwania tego produktu. Według najnowszych informacji ujawnionych przez japoński blog Macotakara, rzekomo produkcja iPada 3 już ruszyła, a jego premiera ma mieć miejsce na początku marca.

Powołując się na wspomniane źródło możemy powiedzieć, że kolejny tablet Apple będzie produkowany przez dwie firmy: Foxconn Electronics i Pegatron Technology. Interesujący jest natomiast podział obciążenia obu fabryk – ma to być rzekomo (odpowiednio): 15% i 85%.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że panele do tego urządzenia – o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli – ma dostarczyć Sharp, co zgadza się z podawanymi wcześniej przez DigiTimes i Wall Street Journal informacjami. Choć pojawiły się także informacje z innego źródła, że ten obowiązek na spocząć na Samsungu i LG.

Co ciekawe, redaktor serwisu iLounge, Jeremy Horwitz twierdzi, że miał już w rękach prototyp iPada 3. Według niego zmiany, jakie zaszły w tym tablecie w porównaniu do poprzedniej generacji, są raczej skoncentrowane na komponentach niż na designie. Inne źródła to potwierdzają.

A teraz nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwe czekanie do potwierdzenia powyższych spekulacji przez Apple. Już wkrótce powinniśmy poznać datę oficjalnej prezentacji Apple iPada 3 – kto wie, może będzie to właśnie 24 lutego, o którym była mowa jakiś czas temu.

źródło

_______

Bierzemy udział w konkursie Blog Roku 2011 – zagłosuj! -> więcej info

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona