Proces aktualizacji Androida do ICS dla Asusa Transformer Prime rozpoczęty wcześniej niż planowano - Tabletowo.pl

Proces aktualizacji Androida do ICS dla Asusa Transformer Prime rozpoczęty wcześniej niż planowano

Tabletowo.pl Proces aktualizacji Androida do ICS dla Asusa Transformer Prime rozpoczęty wcześniej niż planowano Asus Nowości

Lubimy niespodzianki, prawda? Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Asus, który to kilka chwil temu poinformował na Facebooku, że aktualizacja systemu Android do wersji Ice Cream Sandwich dla Asusa Transformer Prime rozpocznie się 9 stycznia, czyli trzy dni przed planowanym wcześniej udostępnieniem „lodowej kanapki”.

Oczywiście w każdej niespodziance jest także i haczyk – w tym przypadku chodzi o to, iż aktualizacja w pierwszej kolejności jest dostępna dla Amerykanów. Ci z kolei już cieszą się z najnowszej wersji Androida na swoich tabletach, o czym możecie przeczytać w komentarzach pod postem, którego screen widzicie poniżej.

Tabletowo.pl Proces aktualizacji Androida do ICS dla Asusa Transformer Prime rozpoczęty wcześniej niż planowano Asus Nowości

Polska jest jednym z niewielu krajów, w których dotychczas można było kupić Asusa Transformer Prime. Jest to dobra wiadomość, bowiem aktualizacja wkrótce powinna się pojawić także i dla nas.

Tymczasem wszystkie osoby zainteresowane kupnem tego modelu zapraszam na prime.tabletowo.pl, gdzie sukcesywnie są publikowane kolejne materiały dotyczące tabletu Asusa, będącego pierwszym urządzeniem z Tegrą 3 na pokładzie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona