Proces aktualizacji Androida do ICS dla Asusa Transformer Prime rozpoczęty wcześniej niż planowano

tablet asus transformer prime

Reklama

Lubimy niespodzianki, prawda? Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Asus, który to kilka chwil temu poinformował na Facebooku, że aktualizacja systemu Android do wersji Ice Cream Sandwich dla Asusa Transformer Prime rozpocznie się 9 stycznia, czyli trzy dni przed planowanym wcześniej udostępnieniem „lodowej kanapki”.

Oczywiście w każdej niespodziance jest także i haczyk – w tym przypadku chodzi o to, iż aktualizacja w pierwszej kolejności jest dostępna dla Amerykanów. Ci z kolei już cieszą się z najnowszej wersji Androida na swoich tabletach, o czym możecie przeczytać w komentarzach pod postem, którego screen widzicie poniżej.

tablet asus transformer prime

Polska jest jednym z niewielu krajów, w których dotychczas można było kupić Asusa Transformer Prime. Jest to dobra wiadomość, bowiem aktualizacja wkrótce powinna się pojawić także i dla nas.

Tymczasem wszystkie osoby zainteresowane kupnem tego modelu zapraszam na prime.tabletowo.pl, gdzie sukcesywnie są publikowane kolejne materiały dotyczące tabletu Asusa, będącego pierwszym urządzeniem z Tegrą 3 na pokładzie.

źródło