Problem z aktualizacjami w Google Play na Nexus 7 z Androidem 4.2. Znamy już rozwiązanie - Tabletowo.pl

Problem z aktualizacjami w Google Play na Nexus 7 z Androidem 4.2. Znamy już rozwiązanie

Tabletowo.pl Problem z aktualizacjami w Google Play na Nexus 7 z Androidem 4.2. Znamy już rozwiązanie Asus Ciekawostki Nowości

Jak wiecie, od wczoraj jest możliwość pobrania i zainstalowania najnowszej odsłony systemu Google Android 4.2 na tablecie Nexus 7 . Niektórzy użytkownicy mogą już także skorzystać z usługi aktualizacji oprogramowania w systemie OTA, czyli bezprzewodowo przez sieć. Oprócz kilku usprawnień, takich jak widgety na ekranie blokady, nowy ROM posiada jednak również irytujący bug.

Wielu użytkowników po wgraniu nowego oprogramowania zgłaszało, iż na nowym systemie nie mogą oni bezproblemowo aktualizować programów w Sklepie Play. Urządzenie, przy próbie wgrania nowszej wersji aplikacji, pokazywało błąd. Nie pomagało ani zatrzymanie działania Sklepu, ani wyczyszczenie danych urządzenia.

Z pomocą w tej sytuacji przyszli Czytelnicy portalu DroidLife, którzy wpadli na pomysł jak zaradzić denerwującemu błędowi. Otóż okazuje się, że należy zalogować się na konto Google, następnie usunąć je i zrestartować Nexusa 7. Po ponownym uruchomieniu i dodaniu konta prawdopodobnie problem przestaje istnieć.

Spotkaliście się z owym bugiem? Jeśli tak, to sprawdźcie czy sposób pozbycia się kłopotu rzeczywiście działa, i dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona