Prezentacja Moto X i Moto G już w przyszłym tygodniu | Tabletowo.pl

Prezentacja Moto X i Moto G już w przyszłym tygodniu

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawiła się informacja, że Motorola szykuje się do prezentacji Moto X (2015) oraz Moto G (2015). Ich premiera będzie miała miejsce już 28 lipca bieżącego roku, czyli w najbliższy wtorek.

O Moto X (2015) i Moto G (2015) mówi się ostatnio bardzo dużo. Dziś Albert informował o pierwszych realnych zdjęciach drugiego z tych modeli, niejednokrotnie umieszczaliśmy również informacje o prawdopodobnej specyfikacji obu urządzeń. Już za kilka dni wszystko się w końcu wyjaśni!

Premiera jest zaplanowana na 28 lipca 2015 o godzinie 15 polskiego czasu. Zainteresowani eventem mogą zarejestrować się na specjalnej stronie Motoroli, którą znajdziecie tutaj.

Zastanawiająca jest natomiast grafika udostępniona przez Motorole na Twitterze. Mamy tu bowiem trzy literki sugerujące trzy premiery: „X” – Moto X (2015); „G” – Moto G (2015) oraz jeszcze jedno „X” – prawdopodobnie Motorola Droid X. Chociaż nie jest powiedziane, że akurat to te modele zostaną zaprezentowane… Może litery te oznaczają całkowicie coś innego? Odpowiedź poznamy już w przyszły wtorek.

Źródło: Twitter, phonearenaMotorola

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona