Ważne

Wygląd Moto G (2015) już bez jakichkolwiek tajemnic

Motorola Moto G (2015) stała się bohaterką wręcz niezliczonej liczby przecieków. Dzięki temu wiemy już na jej temat prawie wszystko, niemniej dotychczas wciąż nie mogliśmy być pewni wyglądu nowej „motki”. Jednak teraz również i to przestało być tajemnicą. Kolejny mid-end od Amerykanów został już dokładnie sfotografowany przez portal Laptopmedia, chociaż oficjalna premiera odbędzie się dopiero 28 lipca.

Specyfikacja Moto G (2015) na pewno obejmie 5-calowy ekran HD, aparaty 13 i 5 Mpix, baterię 2480 mAh i Androida 5.1 Lollipop. Zagadką pozostaje zastosowany procesor – prawdopodobnie będzie to Snapdragon 610, zamiast nie najmocniejszego 410. Układ Qualcomma zostanie wsparty przez najpewniej 2 GB RAM. Natomiast pamięć wbudowana, zależnie od wybranego przez nas wariantu, wyniesie 8 lub 16 GB. Oczywiście smartfon będzie dostępny w Moto Maker.

Obudowa będzie wykonana z plastiku, a jak twierdzi Laptopmedia, jakość spasowania i użytych materiałów stoi na najwyższym poziomie. Na koniec cena. Podobno ma wynosić 245 dolarów, dla porównania poprzednia generacja Moto G w chwili debiutu została wyceniona na 180 dolarów. Mam nadzieję, że Motorola ponownie zaoferuje model, który będzie deklasował rywali w kategorii jakość/cena.

Moto G (2015) będzie główną bohaterką konferencji w Nowym Jorku 28 lipca, wtedy także poznamy nową Moto X. Zobaczymy w końcu, czy wszystkie plotki okazały się prawdziwe.

źródło: Laptopmedia przez GSM Arena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona