Presitigio MultiPhone PAP7600 DUO z ekranem 6", czterema rdzeniami, aparatem 13 Mpix i NFC za 1199 złotych - Tabletowo.pl

Presitigio MultiPhone PAP7600 DUO z ekranem 6″, czterema rdzeniami, aparatem 13 Mpix i NFC za 1199 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Presitigio MultiPhone PAP7600 DUO z ekranem 6", czterema rdzeniami, aparatem 13 Mpix i NFC za 1199 złotych Nowości

Przez bardzo długi czas nie wyobrażałam sobie, że mogę korzystać ze smartfona o przekątnej wyższej niż 4,7” (takowa wydawała mi się optymalna). Szybko jednak okazało się, że 5,7” w Samsungu Galaxy Note 3 tak mnie zauroczyło, że po oddaniu testowego egzemplarza nie mogłam się przestawić na mniejszy o cal wyświetlacz (przesiadka była bardzo odczuwalna). Im większy ekran, tym większa powierzchnia robocza. Nic więc dziwnego, że tabletofony cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników. A skoro tak, to i wśród producentów. Wśród nich jest firma Presitgio, która zaprezentowała model MultiPhone PAP7600 DUO.

Urządzenie to zostało wyposażone w 6-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, wykonany w technologii One Glass Solution, która zapewnia – jak obiecuje Prestigio – optymalne odwzorowanie barw i głębię czerni. Za działanie całości odpowiada system operacyjny Android w wersji 4.2 Jelly Bean oraz czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5GHz z PowerVR SGX544.

Prestigio MultiPhone PAP7600 Duo został wyposażony w NFC (zaryzykuję stwierdzenie, że jest to pierwszy sprzęt firmy z NFC), dual SIM, czyli możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie (np. jedna do rozmów, druga do internetu), a także wsparcie dla Aero2. Tabletofon oferuje aparat 13 Mpix z autofokusem i sensorem BSI, kamerkę 8 Mpix, GPS, slot kart microSD oraz akumulator o pojemności 2600 mAh. Oferuje także 4GB pamięci wewnętrznej.

Wartością dodaną w przypadku tego modelu jest aplikacja eReader App z możliwością pobrania 3000 książek elektronicznych za darmo (pozostałe 25% zniżki) oraz preistalowane aplikacje w postaci MCAfee Antivirus oraz Navitel Navigator.

Prestigio MultiPhone PAP7600 Duo wyceniono na 1199 złotych.

Tabletowo.pl Presitigio MultiPhone PAP7600 DUO z ekranem 6", czterema rdzeniami, aparatem 13 Mpix i NFC za 1199 złotych Nowości

ź: info prasowe Prestigio

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona