Premium Mobile od teraz za te same pieniądze daje nawet dwa razy więcej internetu
fot. Premium Mobile S.A.

Premium Mobile od teraz za te same pieniądze daje nawet dwa razy więcej internetu

Albo mi się wydaje, albo Premium Mobile zaczyna coraz agresywniej walczyć o klienta. Ostatnio zmieniono (na korzystniejsze) zasady programu poleceń, a teraz zwiększono pakiety internetu w większości taryf.

Premium Mobile oferuje cztery taryfy abonamentowe: FreedomPL, Freedom1, Freedom2 i Freedom3. We wszystkich klient dostaje do dyspozycji nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych (w dwóch ostatnich pakietach również na numery stacjonarne), nielimitowane SMS-y oraz pakiet internetu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i stać się jeszcze bardziej konkurencyjnym, operator zwiększył dość znacznie paczki internetu w trzech z czterech ww. taryf.

W pierwszej, FreedomPL, wszystko pozostaje bez zmian, tzn. klient nadal dostanie 3 GB internetu. We Freedom1 i Freedom2 Premium Mobile podwoiło wielkość przyznawanego transferu. Do tej pory użytkownicy mieli do dyspozycji – odpowiednio – 5 GB i 10 GB internetu, jednak począwszy od dziś będą za te same pieniądze otrzymywać – odpowiednio – 10 GB i 20 GB. Jeżeli zaś chodzi o ostatnią taryfę, Freedom3, to tutaj paczka zwiększyła się z 20 GB do 30 GB.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Premium Mobile gwarantuje pełną prędkość (tj. maksymalnie LTE 4G/4G+) aż do wyczerpania przyznanego pakietu. Po jego wykorzystaniu włącza się ograniczenie do 32 kbit/s, ale dodatkowe opłaty nie są doliczane. W razie potrzeby klient może również dokupić pakiet 1 GB za 2,50 złotych (FreedomNET 1) lub 3 GB za 6 złotych (FreedomNET 3).

Na koniec, dla przypomnienia, napiszę, że Premium Mobile jest operatorem wirtualnym (MVNO) i wykorzystuje infrastrukturę Plusa.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/02/02/premium-mobile-program-ambasador-nowe-zasady-80-zlotych-za-kazdego-klienta/

Źródło: informacja prasowa