Premium Mobile od teraz za te same pieniądze daje nawet dwa razy więcej internetu | Tabletowo.pl

Premium Mobile od teraz za te same pieniądze daje nawet dwa razy więcej internetu

Dołącz do dyskusji 0

Albo mi się wydaje, albo Premium Mobile zaczyna coraz agresywniej walczyć o klienta. Ostatnio zmieniono (na korzystniejsze) zasady programu poleceń, a teraz zwiększono pakiety internetu w większości taryf.

Premium Mobile oferuje cztery taryfy abonamentowe: FreedomPL, Freedom1, Freedom2 i Freedom3. We wszystkich klient dostaje do dyspozycji nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych (w dwóch ostatnich pakietach również na numery stacjonarne), nielimitowane SMS-y oraz pakiet internetu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i stać się jeszcze bardziej konkurencyjnym, operator zwiększył dość znacznie paczki internetu w trzech z czterech ww. taryf.

W pierwszej, FreedomPL, wszystko pozostaje bez zmian, tzn. klient nadal dostanie 3 GB internetu. We Freedom1 i Freedom2 Premium Mobile podwoiło wielkość przyznawanego transferu. Do tej pory użytkownicy mieli do dyspozycji – odpowiednio – 5 GB i 10 GB internetu, jednak począwszy od dziś będą za te same pieniądze otrzymywać – odpowiednio – 10 GB i 20 GB. Jeżeli zaś chodzi o ostatnią taryfę, Freedom3, to tutaj paczka zwiększyła się z 20 GB do 30 GB.

Premium Mobile gwarantuje pełną prędkość (tj. maksymalnie LTE 4G/4G+) aż do wyczerpania przyznanego pakietu. Po jego wykorzystaniu włącza się ograniczenie do 32 kbit/s, ale dodatkowe opłaty nie są doliczane. W razie potrzeby klient może również dokupić pakiet 1 GB za 2,50 złotych (FreedomNET 1) lub 3 GB za 6 złotych (FreedomNET 3).

Na koniec, dla przypomnienia, napiszę, że Premium Mobile jest operatorem wirtualnym (MVNO) i wykorzystuje infrastrukturę Plusa.

Polecamy również:

Opłaca się polecać Premium Mobile – od teraz za każde skuteczne polecenie klient dostanie aż 80 złotych

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona