HAMMER Patriot+ (fot. mPTech)

HAMMER Patriot+ zadebiutował na polskim rynku. To klasyczny telefon w wyjątkowo mocnej obudowie

Szczerze zadziwia mnie tempo wydawania nowych urządzeń przez markę HAMMER. Zaledwie tydzień temu wprowadziła ona do sprzedaży telefon HAMMER 4+ i smartfon HAMMER Active 2, a dziś do jej portfolio dołączył kolejny sprzęt, HAMMER Patriot+.

Jak zapewne się jednak domyślacie, jest to ulepszona wersja zaprezentowanego w październiku 2018 roku modelu HAMMER Patriot. Jak przystało na telefon tej marki, także i HAMMER Patriot+ można określić mianem „pancerny”, ponieważ – podobnie jak inne urządzenia z oferty HAMMERa – również ma bardzo wytrzymałą, wzmocnioną oraz pyło- i wodoszczelną obudowę (IP68), więc nawet bardziej ekstremalne warunki mu nie są straszne.

Reklama

 

Telefon HAMMER Patriot+ wyposażono w kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 320×240 pikseli, 128 MB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB, latarkę i aparat 2 Mpix z sensorem SuperPix SP2519, przysłoną f/2.8, funkcją nagrywania wideo w 480×320 pikseli i diodą doświetlającą.

HAMMER Patriot+ może łączyć się z sieciami komórkowymi 2G i 3G, więc można za jego pomocą korzystać z internetu oraz wysyłać i odbierać MMS-y. Co więcej, telefon da się również przekształcić w hotspot, gdyż na jego pokładzie znajduje się też Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz. Oprócz tego, na liście parametrów znajdziemy Bluetooth 3.0, złącze słuchawkowe 3,5 mm, port microUSB, radio FM i Dual SIM standby (2x standardowej wielkości karta SIM).

HAMMER Patriot+ (fot. mPTech)

HAMMER Patriot+ zasilany jest przez wymienny akumulator o pojemności 1800 mAh, który w jego przypadku powinien spokojnie zapewnić kilka dni pracy na pojedynczym ładowaniu (producent deklaruje do 10 dni w trybie czuwania lub do 7 godzin ciągłych rozmów). Telefon ma wymiary 130x66x19 mm i waży 152 gramy.

HAMMER Patriot+ dostępny jest już w sprzedaży. Jego sugerowaną cenę ustalono na 289 złotych. Telefon można kupić m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym firmy mPTech<.

Źródło: informacja prasowa, HAMMER