Nowy HAMMER Patriot nie bez powodu tak się nazywa – został w całości zaprojektowany w Polsce | Tabletowo.pl

Nowy HAMMER Patriot nie bez powodu tak się nazywa – został w całości zaprojektowany w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Patriotyzm można wyrażać na wiele różnych sposobów. Sieć OTVARTA deklaruje na przykład, że składa się w 100% z polskiego kapitału. Firma mPTech podeszła do tematu nieco inaczej – producent chwali się bowiem, że nowy telefon HAMMER Patriot został w całości zaprojektowany w Polsce.

Do współpracy nad projektem tego modelu zaproszono biuro projektowe Ergo Design. Jak informuje przedstawicielka marki, HAMMER Patriot powstał od zera w Polsce: począwszy od wywiadów z potencjalnymi użytkownikami, przez generowanie pomysłów, które mogłyby spełnić ich oczekiwania, budowanie prototypów, testowanie, aż po samo wdrożenie do produkcji. Nie jest to więc telefon, który można kupić w chińskich sklepach, tylko z innym logo na obudowie.

HAMMER Patriot, jak wszystkie inne urządzenia tej marki, również ma pyło- i wodoszczelną obudowę, spełniającą kryteria standardu IP68. Do tego sprzęt jest także odporny na upadki – pomyślnie przeszedł droptesty z wysokości do 1,5 m. Jest to oczywiście zasługą jego konstrukcji, na którą składają się gumowe bumpery na rantach i metalowe ramy. Jednocześnie została ona tak wyprofilowana, aby telefon komfortowo leżał w dłoni użytkownika.

Jeśli zaś chodzi o specyfikację, to HAMMER Patriot oferuje 2,4-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320×240 pikseli (167 ppi), aparat 2 Mpix z przysłoną f/2.8, możliwością nagrywania wideo w 320×240 pikseli i diodą doświetlającą, radio FM i niehybrydowy Dual SIM standby (2x standardowa karta SIM + microSD do 32 GB).

HAMMER Patriot dysponuje też 64 MB pamięcią wbudowanąlatarką. Telefon obsługuje jedynie łączność 2G. Oprócz tego, do dyspozycji użytkownika są także Bluetooth 3.0, microUSB i 3,5 mm złącze słuchawkowe. Gdyby to natomiast kogoś interesowało, to urządzenie napędza procesor MediaTek MT6260A, który współpracuje z 32 MB RAM.

HAMMER Patriot ma wymiary 132x55x29 mm i waży 152 gramy. Telefon dostępny jest w tylko jednej, czarnej wersji kolorystycznej. Jego cenę ustalono na 209 złotych i można go kupić m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym firmy mPTech<.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona