Słuchawki bezprzewodowe Platinet PM1080 – może nie są to Apple AirPods, ale za to są stosunkowo niedrogie | Tabletowo.pl

Słuchawki bezprzewodowe Platinet PM1080 – może nie są to Apple AirPods, ale za to są stosunkowo niedrogie

Dołącz do dyskusji 0

Po usłyszeniu „słuchawki bezprzewodowe” wielu osobom pierwsze na myśl przychodzą AirPodsy od Apple. Najnowsza propozycja od Platinet, model Platinet PM1080, to co prawda nie ta sama liga, ale dzięki temu mogą się pochwalić dużo, naprawdę dużo niższą ceną. I mimo wszystko całkiem niezłą specyfikacją i możliwościami.

Wiele osób zarzuca nam, że „słuchawkami bezprzewodowymi” nazywamy również połączone ze sobą słuchawki bez 3,5 mm jacka, które komunikują się ze smartfonem za pomocą modułu Bluetooth. Szczerze nie wiem, dlaczego aż tak się o to pieklicie, skoro określenie to utarło się na długo przed wysypem AirPodsów i podobnych produktów. Mimo wszystko tym razem nie powiecie, że wprowadzamy Was w błąd, bowiem Platinet PM1080 są w 100% bezprzewodowe.

Słuchawki umożliwiają zarówno słuchanie muzyki i innego audio, jak i prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki technologii redukcji odgłosów otoczenia cVc 6.0, wszystkie ww. czynności powinny przebiegać komfortowo i bez zakłóceń – a to w przypadku tego typu sprzętów jedna z najważniejszych kwestii. Producent deklaruje również, że słuchawki bezprzewodowe Platinet PM1080 mają zasięg od 10 do 15 metrów, więc na taką odległość można się oddalić z nimi na uszach od sparowanego urządzenia.

Słuchawki mogą pracować zarówno samodzielnie, jak i wspólnie w trybie stereo. Do łączności wykorzystywana jest technologia Bluetooth 4.2 ze wsparciem dla profili A2DP i AVRCP.

W zestawie sprzedażowym znajduje się także dedykowana stacja dokująca z baterią o pojemności 1500 mAh, która pozwala naładować akumulatorki w słuchawkach bezprzewodowych nawet 10-krotnie. Producent deklaruje też, że jedno naładowanie wystarczy na 8 godzin rozmów i 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Słuchawki ładują się do pełna w 1 godzinę, natomiast stacja dokująca w dwie godziny.

W pudełku producent dorzuca również komplet trzech rozmiarów końcówek dousznych, futerał i kabel USB. Sugerowaną cenę słuchawek bezprzewodowych Platinet PM1080 ustalono na 149,90 złotych. Sprzęt można kupić m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym Platinet<.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona