opaska GOCLEVER Smart Band Max Fit Basic (fot. GOCLEVER)

GOCLEVER zaprezentował dwie nowe opaski fitness. Jedna jest zaskakująco podobna do Xiaomi Mi Band 2

GOCLEVER nie zaprezentował w tym roku zbyt wielu nowości, ale właśnie stara się to nadrobić, wprowadzając do sprzedaży dwie nowe opaski fitness. Jedna z nich szczególnie przyciąga wzrok, ponieważ jest zadziwiająco podobna do Xiaomi Mi Band 2.

Jak przystało na opaski fitness, zarówno GOCLEVER Smart Band MAXFIT Basic, jak i GOCLEVER Smart Band MAXFIT Plus oferują funkcje mierzenia zrobionych kroków, spalonych kalorii i przebytego dystansu oraz monitorowania jakości snu. Obie mają także na pokładzie pulsometr, natomiast model z „Plusem” w nazwie dodatkowo też ciśnieniomierz i oksymetr, który mierzy wysycenie krwi tlenem.

Reklama

GOCLEVER Smart Band MAXFIT Basic ma monochromatyczny wyświetlacz OLED. GOCLEVER Smart Band MAXFIT Plus wyposażono z kolei w kolorowy ekran TFT LCD ekran. Obie opaski mają pyło- i wodoszczelną obudowę, spełniającą kryteria standardu IP67. Obydwie mogą również służyć jako spust migawki aparatu w smartfonie. Za ich pośrednictwem da się także sterować odtwarzaczem muzyki w sparowanym urządzeniu.

Za pośrednictwem GOCLEVER Smart Band MAXFIT Basic i GOCLEVER Smart Band MAXFIT Plus użytkownik może także odbierać powiadomienia o przychodzących połączeniach (w drugim z ww. modeli wraz z identyfikacją numeru dzwoniącego), SMS-ach i aktywnościach w innych aplikacjach. Według deklaracji producenta, obie opaski będą pracować na jednym ładowaniu 7 dni.

Do komunikacji z opaskami służy dedykowana aplikacja, dostępna na smartfony z systemem operacyjnym Android i iOS. Sugerowaną cenę GOCLEVER Smart Band MAXFIT Basic ustalono na 69 złotych, a GOCLEVER Smart Band MAXFIT Plus na 129 złotych. Oba modele można już kupić za pośrednictwem >oficjalnej strony internetowej GOCLEVER<. W obu przypadkach producent dorzuca dwa paski (odpowiednio: czarny i czerwony oraz czarny i zielony).

opaska GOCLEVER Smart Band MAXFIT Plus (fot. GOCLEVER)

Źródło: informacja prasowa