OnePlus 7 już za miesiąc. 14 maja przekonamy się, czy warto było czekać

Jeśli wierzyć przeciekom, OnePlus 7 zadebiutuje 14 maja. I co ciekawe, zamiast jednego urządzenia, możemy zobaczyć aż trzy: wersję podstawową, wariant Pro oraz edycję 5G.

Chociaż nie jest jasne, co będzie różnić „zwykłego” OnePlusa 7 od wersji Pro, możemy z umiarkowaną pewnością stwierdzić, że ostatnie wątpliwości rozwieje oczekiwana premiera tych urządzeń, którą firma podobno planuje na wtorek 14 maja.

Taka data jest wysoce prawdopodobna, jeśli przywołamy na pamięć terminy prezentacji poprzedniego modelu OnePlusa. OP6 pokazano 16 maja, a do sprzedaży wprowadzono go niecały tydzień później. Tygodniowy interwał między premierą a sprzedażą został zachowany także w przypadku OnePlusa 5. Całkiem możliwe więc, że w czwartym tygodniu maja będziemy mogli już zakupić nowego OP7.

Można zakładać, że nowa propozycja Chińczyków będzie droższa od swojego poprzednika. Podczas gdy OnePlus 6T startował z poziomu 579 dolarów, OnePlus 7 może przekroczyć w podstawowej konfiguracji 600 dolarów.

Hasło reklamowe nowej konstrukcji OnePlusa ponownie będzie nawiązywać do szybkości. Podczas gdy 6T promowano, wypisując na plakatach „Unlock the speed”, tak „siódemce” będzie towarzyszyć zwrot „Go Beyond speed”. Tę niesamowitą szybkość ma zapewnić procesor Qualcomm Snapdragon 855 i 8 GB pamięci RAM. Jak to przełoży się na rzeczywiste wrażenia z użytkowania urządzenia, przekonamy się dopiero podczas testów.

Tak prawdopodobnie będzie wyglądał OnePlus 7 – Mamy pierwsze zdjęcie!

dzięki Phone Arena