OnePlus Bullets Wireless - pierwsze bezprzewodowe słuchawki od OnePlus i to w zaskakująco niskiej cenie - Tabletowo.pl

OnePlus Bullets Wireless – pierwsze bezprzewodowe słuchawki od OnePlus i to w zaskakująco niskiej cenie

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus długo pracował nad swoimi bezprzewodowymi słuchawkami. Przez ostatnie dwa lata efekty nie były jednak zadowalające, ale w końcu udało się stworzyć sprzęt, który spełnił wymagania producenta. Poznajcie OnePlus Bullets Wireless.

Muszle słuchawek wykonane są z aluminium, dzięki czemu są wystarczająco ciężkie, aby dobrze leżały w uchu, ale jednocześnie też na tyle lekkie, żeby nie powodowały dyskomfortu u użytkownika. Za pośrednictwem OnePlus Bullets Wireless można też korzystać z Asystenta Google.

Dużym udogodnieniem jest fakt, że w słuchawkach znajdują się magnesy – po ich złączeniu są automatycznie wyłączane, natomiast po rozłączeniu włączane. Co więcej, jednocześnie włączana jest muzyka w tym samym momencie, w którym użytkownik przestał jej słuchać. W ten sam sposób można także odbierać połączenia.

OnePlus Bullets Wireless są kompatybilne z OnePlus 6, OnePlus 5T i OnePlus 5. Słuchawki ładowane są przez port USB Typu C i wspierają szybkie ładowanie. Po 10 minutach ładowania użytkownik może słuchać muzyki przez 5 godzin. Ładowanie do pełna trwa natomiast 25 minut i wystarcza na 8 godzin słuchania muzyki. Kompatybilność z szybkim ładowaniem leży po stronie słuchawek, więc można je ładować każdym kablem z końcówką USB Typu C.

OnePlus Bullets Wireless wyposażono we wsparcie dla kodeków aptX oraz Energy Tube, mającą na celu poprawić jakość dźwięku, który trafia do ucha użytkownika. Słuchawki są odporne na pot i deszcz, ale nie są w pełni wodoszczelne (nie można się więc z nimi kąpać). Cenę tego sprzętu ustalono na 69 euro, tj. równowartość ~290 złotych. Sprzedaż rozpocznie się 5 czerwca 2018 roku.

Źródło: OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona