Jest i biały, i z obudową Sandstone – oto nowy OnePlus 5T Sandstone White | Tabletowo.pl

Jest i biały, i z obudową Sandstone – oto nowy OnePlus 5T Sandstone White

Dołącz do dyskusji 0

Mnóstwo osób z tęsknotą wspominało obudowę typu Sandstone, zastosowaną w OnePlus One i OnePlus 2. Wiele mówiło też, że chciałoby kupić OnePlus 5T w białej wersji kolorystycznej. Marzenia jednych i drugich właśnie się spełniły, ponieważ OnePlus zapowiedział model OnePlus 5T Sandstone White.

Na pierwszy rzut oka smartfon wygląda jak OnePlus 5T Star Wars Limited Edition. Różnica w sumie jest tylko jedna i jest nią brak logo Star Wars na pleckach. Podobieństwo jest z kolei tym większe, że oba smartfony mają plecki o fakturze Sandstone – prawdopodobnie więc jedna i druga seria zjeżdża z tej samej linii, tylko na pierwszej przybijane jest dodatkowo logo Gwiezdnych Wojen ;)

OnePlus 5T Star Wars Limited Edition (fot. OnePlus)

W sumie nie ma się co za bardzo rozczulać nad OnePlus 5T Sandstone White, ponieważ producent pokazał go z każdej strony na poniższym filmie promocyjnym. Jak wspomniałem, słyszałem sporo próśb o białą wersję kolorystyczną OnePlus 5T i firma ich wysłuchała. A Sandstone jest miłym dodatkiem, na który wiele osób bez wątpienia również zwróci uwagę.

OnePlus 5T Sandstone White będzie dostępny też w Polsce, ale sprzedaż ruszy dopiero 9 stycznia 2018 roku o godzinie 10:00 naszego czasu. Warto także zauważyć, że OnePlus 5T w białej wersji kolorystycznej można kupić tylko w jednej konfiguracji: z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Przypomnijmy, że kosztuje ona 559 euro, czyli równowartość ~2300 złotych (przy obecnym, dość korzystnym – bo niskim – kursie).

Kto zamówi?

Polecamy również:

Premiera OnePlus 5T – nowy wyświetlacz, zmodyfikowany aparat i ta sama cena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona