Premiera Nook Color 2 już 7. listopada? - Tabletowo.pl

Premiera Nook Color 2 już 7. listopada?

Dołącz do dyskusji 0

Zaproszenie na konferencje prasowa Barnes & Noble

Firma Barnes & Noble rozesłała zaproszenia na specjalną konferencję prasową, która będzie miała miejsce 7 listopada w Nowym Jorku. Głównym tematem imprezy będą czytniki Nook eReader, niewykluczone jednak, że podczas niej światło dzienne ujrzy tablet Nook Color 2, który, według nieoficjalnych informacji, jest urządzeniem wyposażonym w 7-calowy ekran dotykowy i system Android.

Jako produkt firmy zajmującej się dystrybucją książek elektronicznych, Nook Color 2 stanie w szranki z Amazon Kindle Fire i będzie jego największym konkurentem. Bez wątpienia tablet będzie oferował do wielkiej wirtualnej biblioteki Barnes & Noble i to właśnie wokół książek będzie skupiony jego interfejs i kampania reklamowa. Kluczową sprawą będzie koszt urządzenia – Amazon Kindle Fire wysoko ustawił poprzeczkę pojawiając się w sprzedaży w cenie $199. Należy postawić pytanie, czy B & N jest w stanie sprawić, że jego tablet będzie jeszcze tańszy.

Więcej informacji na temat Nook Color 2 dowiemy się już za 8 dni.

via BGR

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona