Premiera Galaxy Note 2 już 15 sierpnia? | Tabletowo.pl

Premiera Galaxy Note 2 już 15 sierpnia?

Dołącz do dyskusji 0

Piętnastego sierpnia bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych narodzi się najmłodszy członek rodziny Samsung Galaxy… i to jest właściwie wszystko, co o nim wiemy. Konferencję prasową zapowiedział oddział Samsung Electronics America, co sugeruje bardziej ogólnoelektroniczną naturę urządzenia. Innymi słowy – najprawdopodobniej nie będzie to telefon (przecież Galaxy S3 dopiero pojawił się na rynku!), a tablet. A jeżeli tablet, to Galaxy Note 2 lub Galaxy Note 10.1, którego wciąż próżno szukać w amerykańskich sklepach.

Jeżeli uważnie śledzicie wpisy publikowane na Tabletowo.pl, na pewno natknęliście się na artykuł Kasi zawierający domniemaną specyfikację Galaxy Note 2. Jeśli wziąć ją za prawdziwą, możemy spodziewać się, że druga generacja tabletofonu Samsunga będzie mogła pochwalić się czterordzeniowym procesorem Exynos o częstotliwości 1,6GHz, systemem operacyjnym Android (może nawet Jelly Bean) oraz ekranem o przekątnej 5,5”.

Z powyższym nie zgadza się serwis Android Authority, który twierdzi, że prezentacja Galaxy Note 2 odbędzie się na konferencji Samsung Unpacked tuż przed targami IFA 2012 we wrześniu, a w Stanach światło dzienne ujrzy amerykański wariant Galaxy Note 10.1. Jeżeli sugerowany przez Android Authority scenariusz się ziści, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać kilka miesięcy. Jeżeli jednak w Stanach Samsung pokaże coś nowego i wartego uwagi, nie omieszkamy Was o tym poinformować.

via Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona