Prawdopodobne ceny za Nexusa 6 oraz Nexusa 9 trafiły do sieci

Już jutro zobaczymy nowe tablety od Apple, ale oprócz nich możemy też poznać Nexusa 9 (choć niektóre źródła twierdzą, że może się to stać jeszcze dziś…). Poza tym należy pamiętać, że coraz częściej do sieci przedostają się informacje o Nexusie 6, więc jego też powinniśmy ujrzeć już niedługo. Zawsze oprócz specyfikacji najważniejsza jest cena, przez co, jeśli jesteście ciekawi, ile przyjdzie nam prawdopodobnie zapłacić za te produkty, zajrzyjcie do dalszej części wpisu.

Zacznijmy od Nexusa 9, którego ceny w Europie mają się zaczynać od 399 euro (16 GB pamięci, WiFi). Za wariant z 32 GB pamięci i WiFi będziemy musieli wyłożyć już 489 euro. Najdroższy oczywiście będzie model obsługujący łączność 4G LTE, który będzie mieć 32 GB pamięci. Jego cena na Starym Kontynencie to, najprawdopodobniej, 569 euro. Wszystkie modele mają być dostępne w czerni oraz bieli.

HTC-Nexus-9-price-leak-710x365

Jeśli chodzi o Nexusa 6, to wiele wskazuje na to, że nie będzie dostępnej wersji z 16 GB pamięci wewnętrznej. Za 32 GB model będziemy musieli zapłacić 569 euro, a za wariant z 64 GB pamięci przyjdzie nam wyłożyć 649 euro. Również będą dostępne dwa warianty kolorystyczne: czarny oraz biały.

Motorola-Nexus-6-prices-leak-710x227

Takie ceny znajdziemy prawdopodobnie w niemieckich sieciach Media Markt oraz Saturn. Oficjalne mogą być jednak trochę niższe, ponieważ ceny początkowe za Nexusa 5 były o 50 euro wyższe na samym początku. Wszystkiego jednak powinniśmy się dowiedzieć w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin.